ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Рулонні штори

Замовити та отримати знижку

ролети на вікна, рулонні шториСучасний світ рухається в бік мінімалізму форм і максимальної результативності. Рулонні штори займають мінімум місця, але достатньо ефективні. А ще вони просто вражають різноманітністю дизайну!

Розповідати про класичні штори, як вигадувати колесо. А ось рулонні конструкції для багатьох ще в новинку. При цьому їх ефективність негірша за горизонтальні і вертикальні жалюзі. Питання смаку – річ індивідуальна, але все ж для приватних будинків і квартир частіше обирають саме рулонні штори, тоді як для офісів і громадських закладів – жалюзі.

6 фактів про рулонні штори

1. Конструкція може бути двох типів. В простій відкритій системі полотно намотується на вал, а у закритому стані висить під власною вагою. Закрита конструкція більш акуратна – полотно ховається у короб, а при розмотуванні рухається по направляючим. Останні закріплені безпосередньо на вікні і можуть мати різну форму.

2. Полотно може бути виготовлене з поліестеру, нейлону, бавовни, фіберглассу… В цьому плані треба зважати на 2 фактори – наскільки вам подобається даний матеріал і який термін служби обіцяє виробник. При бажанні можна замовити полотно навіть з антимоскітної сітки. Та найчастіше купляють звичайні моделі з цільної тканини.

Розумна альтернатива – системи «день-ніч». В одному положенні такі полотна цільні, в іншому – у вигляді прозорих і закритих смужок.

3. Різноманітність полотен просто вражає. І справа не тільки в кольорі, але в принтах, в фактурах. Каталоги буквально нескінченні. При цьому варто звертати увагу не тільки за зовнішній вигляд матеріалу, а і на його щільність, тобто пропускні властивості. Наприклад для кімнати з домашнім кінотеатром краще обрати суцільний «блекаут», який повністю ізолює приміщення від сонячного світла. А ось для дитячої підійдуть більш прозорі тканини з веселими малюнками. В санвузол можна поставити так звані «світлофільтри».

4. В продажу є готові набори з десятками дизайнів і стандартними розмірами, які потім треба буде підганяти під свої вікна. Такі штори дешевше індивідуальних, які можуть бути виконані буквально в будь-якому вигляді і конкретно під ваші вікна. Максимальна ширина простих рулонних штор – до 1,7 м, висота – до 2 м. Люксові варіанти більші – до 3,5 м по ширині і до 4,5 м по висоті.

5. Для ручного керування шторами використовують простий шнурок. Любителі комфорту можуть замовити автоматизовані моделі з пультом.

6. Монтаж під силу провести власноруч, без досвіду на одну штору піде до 30-ти хвилин. Якщо часу і бажання немає, можна довірити цю справу спеціалісту фірми-продавця.

Вище описані ключові питання – основа для роздумів. А ось для остаточного вибору краще напряму звернутися до спеціалістів компанії «Слайдор», щоб в ході бесіди обрати найкращий варіант, який задовільнить усі ваші бажання.

  1. Різноманіття тканин та асортимент систем (відкритий, закритий, день-ніч) – підкреслить стиль вашого інтер’єру.
  2. Захищають від посторонніх поглядів з вулиці.
  3. Можливість регулювання кількості світла, в залежності від того, наскільки піднята чи опущена штора.
  4. Простий монтаж – справиться будь-який домашній майстер.
  5. Легкий догляд. Рулонні штори не вимагають миття, не збирають пил. Їх потрібно періодично протирати губкою і прибирати в разі появи плям.

Закрити

Форма прорахунку


З установкою