ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Вертикальні жалюзі

Замовити та отримати знижку

(RU)

колір

розмір

 

прорахувати

жалюзі вертикальні, вертикальні жалюзіВертикальні жалюзі – чудове рішення, яке дозволяє красиво і функціонально закрити вікна будь-якої площі. Більше того, такі конструкції використовують навіть для зонування приміщень та закриття шаф. Але це уже зовсім інша історія.

Вертикальні жалюзі дозволяють ефективно контролювати доступ сонячного проміння в приміщення. Їх можна зібрати і повністю відкрити вікно. Можна змінювати кут повороту, варіюючи кількість природнього світла. Можна закрити жалюзі і отримати максимальне затемнення, у випадку систем «блекаут» – на 100%!

Такі рішення дозволяють заощаджувати на кондиціонуванні влітку, дещо знизити втрати тепла взимку, працювати за комп’ютером в комфортних умовах і дивитися фільми, як в кінотеатрі.

6 нюансів по вертикальним жалюзі

1. Ламелі можуть бути виготовлені з різних матеріалів: бамбука, плетеного дерева, пластику, тканини. Є і змішані моделі. Природні матеріали коштують помітно дорожче і можуть виграти в плані естетики, але з практичної точки зору вони більш вибагливі. Тому найбільше розповсюдження отримали пластик і тканини.

Пластик хороший в плані ізоляції світла, довговічності, стійкості до сонячних променів і вологості, простоти догляду. Він не вбирає бруд, жир, запахи. Негативні моменти: відносно велика вага, шумність від стуку ламелей, дизайн «на любителя».

Ламелі з тканин найбільш популярні. Виробники можуть використовувати бавовну, поліестер, жаккард, різні комбінації матеріалів. Для покращення характеристик додаються штучні волокна. Тканини можуть мати різну щільність, що впливає на їх пропускні властивості. Вони легкі і багатьох влаштовують в плані дизайну.

2. Є ряд важливих критеріїв: негорючість,антиалергенність, здатність протистояти волозі і не вигорати від сонячного світла, антисептичні показники, стійкість до накопичення пилу і запахів. Всі ці нюанси треба уточнювати по конкретному матеріалу, який застосовується при виробництві ламелей.

3. Звичайно під замовлення можна реалізувати будь-який проект, але більшість покупців цілком влаштовують 2 варіанти ширини ламелей – європейський (127 мм) і американський (89 мм). По довжині полотна обмежень майже немає.

4. Кольорове різноманіття просто вражає. По каталогу можна обрати один з безлічі відтінків. Крім того дизайнерські примхи можна задовільнити текстурою: матовою, глянцевою, ребристою… Комбінації матеріалів ще більше розширюють можливості. Але немає сенсу багато про це писати, краще прийти в салон і наглядно оцінити усі варіанти.

5. При мінімальній комплектації ламелями керують вручну за допомогою пари шнурів. Одним змінюють кут, іншим – збирають і розтягують полотно. За бажанням можна замовити комплект для автоматизації процесу. Тоді управління здійснюється з настінної панелі або пульта ДУ.

6. Установку жалюзі можна проводити на стіну і на стелю. При цьому дуже важливо правильно обрати елементи кріплення карнизу відповідно до ваги конструкції і несучих можливостей основи. Для правильних замірів і розробки проекту краще викликати профільного спеціаліста. Там же на об’єкті можна буде конкретніше поговорити про доцільні варіанти рішень.

Якщо ви не впевнені, що вам потрібні саме вертикальні жалюзі, то варто розглянути усі варіанти систем затінення.

  1. Незвичний дизайн, який гармонійно вписується в будь-яке приміщення.
  2. За рахунок вертикального напрямку ламелей, візуально видовжують приміщення і піднімають низьку стелю.
  3. Існують чотири варіанти напрямку  – збірка вліво, збірка вправо, на боки та до центру.
  4. Регулювання руху ламелі навколо своєї осі дозволяє контролювати кількість освітлення.
  5. Конструктивність – у випадку поломки однієї ламелі чи деталі, немає необхідності замінювати весь виріб, достатньо замінити поламану деталь.

Закрити

Форма прорахунку


З установкою