ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Про нас

Історія компанії «Слайдор». 16 років якості без компромісів!

Будівництво і ремонт завжди пов’язані з певним хвилюванням за якість результату. «Слайдор» – надійна і перевірена часом чернівецька компанія, яка почала свою історію ще в 2006 році під брендом «КБР» (комплексні будівельні рішення).

В 2018 році відбулася реорганізація компанії «КБР» (комплексні будівельні рішення), започаткованої ще в 2006 р. В результаті народився бренд «Слайдор» – вузькопрофільна організація, що займається світлопрозорими конструкціями.

Весь досвід, що був накопичений за час становлення фірми було збережено і примножено. Це дозволило максимально адаптуватися під потреби сучасних забудовників, щоб в повній мірі реалізувати їх бажання. «Якість без компромісів» – слоган і принцип роботи компанії. Він один в жодному разі не буде зміненим.

Якість без компромісів

Лише комплексний підхід до роботи дозволяє гарантувати результат і не перекидати відповідальність на інших. Компанія «Слайдор» має давні напрацьовані зв’язки з надійними постачальниками, використовує тільки якісні комплектуючі і обладнання, кваліфікований персонал постійно розвиває теоретичні знання і практичні навички. В результаті замовник може отримати повний спектр послуг від замірів і проектування до монтажу і обслуговування.

«Слайдор» має власне сертифіковане виробництво ПВХ та алюмінієвих конструкцій. Використання німецького обладнання гарантує, що якість продукції відповідає не тільки українським, а і європейським нормам. Продумано усе до деталей, включаючи наявність спеціалізованого транспорту.

До кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід. Адже комусь треба прості і ефективні рішення при мінімальних інвестиціях. А хтось хоче складні і ефектні конструкції, які підкреслять статус і ексклюзивність об’єкту. При цьому будьте впевнені, що будь-яка система відповідатиме усім нормам і вимогам по виробництву, безпеці, довговічності… Наші інженери знаються на усіх технічних деталях і готові запропонувати кращі рішення.

Історія в роках

2006 – заснування компанії «КБР вікно сервіс». Виготовлення, продаж, монтаж, сервіс
металопластикових вікон та дверей з профілів «Саламандер» і «Компен».
2007 – розширення виробництва і випуск конструкцій на базі алюмінієвих профілів«Зеніт». Початок постачання міжкімнатних дверей білоруського бренду«Белвуддорс».
2008 – більш надійний профіль «Кьонінг» замінює систему «Компен». Початок випуску захисних ролет з деталей «Алюпроф». Старт продажів і монтажу «броньованих» дверей, а також сонцезахисних конструкцій: жалюзі, рулонні штори.
2009 – початок розвитку в сфері світлопрозорих фасадів і офісних перегородок на базі профілю з алюмінію. Вихід на ринок безрамних дверей – маятникових та розсувних.
2011 – до вищезазначеного переліку додається випуск і монтаж розсувних дверей з автоматикою «ГУ» та секційних воріт «Кружик» для гаражів.
2012 – відкриття нового напрямку – випуск кулестійких касових вузлів. Виробництво доступних вікон з профілю «Лідер». Старт поставок білоруських міжкімнатних дверей «Халес» і «Ока».
2013 – «КБР вікно сервіс» стає ексклюзивним представником німецького бренду «Хьорман» у Чернівецькій області.
2018 – ребрендінг і народження компанії «Слайдор» – вузькопрофільного бренду, що спеціалізується на світлопрозорих конструкціях.

Наші клієнти

За 12 років роботи було реалізовано тисячі проектів. Крім приватних осіб було немало відомих компаній, які після першого замовлення ставали постійними клієнтами. Для прикладу можна привести:
– будівельні фірми: «М-Буд», «Гарант», «Эврожитлобудгруп»;
– банки: «ПриватБанк», «Райфайзен банк Аваль», «Правекс банк», «Фольксбанк», «Ерсте банк»;
– десятки дилерів та приватних підприємців, які займаються будівництвом.

Ми з однаковою повагою та професіоналізмом ставимося до кожного замовника. Зверніться до нас, щоб отримати найкращі рішення і повний спектр послуг.