ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Скляні розсувні двері

Замовити та отримати знижку

(RU)

висота

ширина

ціна

прорахувати

розсуні скляні двері, міжкімнатні розсувні дверіМало хто розглядає двері, як арт-об’єкт. А дарма! Взяти ті ж розсувні скляні двері – це естетичність і практичність, які вдало поєднані в простій і красивій конструкції. Давайте розберемося в усіх її особливостях.

Чому саме «розсувні скляні двері»? Кожне слово має свої аргументи:

– розсувні конструкції зручні тим, що стулка від’їжджає в бік і не займає місця в приміщенні. Якщо ж економія місця неважлива, то можна обрати маятникові або розпашні міжкімнатні двері;
– полотно зі скла дозволяє отримати додатковий візуальний простір і обрати один із сотень дизайнів;
– двері хоч і скляні, але виконують усі потрібні функції: розмежовують простір, перекривають шлях протягам, допомагають в звуко- і теплоізоляції.
Саме тому розсувні скляні двері однаково вдало використовують в торгівельних центрах і приватних житлових приміщеннях.

4 кроки до вибору

1. Треба викликати спеціаліста, щоб провести необхідний огляд об’єкту. В першу чергу проводять заміри дверного отвору, в другу – оцінюють несучі можливості стіни, на яку будуть монтувати направляючі. Потім складається проект і обговорюється кошторис.
2. Визначаються з типом і товщиною скла. Переважно використовують загартоване скло 8-10 мм. Його вкрай складно розбити, але якщо таке і трапиться, то полотно розлетиться на купу дрібних тупих уламків, які не зможуть завдати шкоди.
3. Обирають дизайн полотна. Воно може бути прозорим, матовим, тонованим в різні кольори, мати різноманітні малюнки. Обов’язково ознайомтеся з усіма пропозиціями, але не обмежуйтеся тільки каталогами, подивіться, як ці конструкції виглядають на реалізованих об’єктах.
4. Фурнітура може бути виготовлена з алюмінію і нержавіючої сталі. При цьому не так важливий матеріал, як виробник і його гарантії, прогнозована кількість робочих циклів. Верхня направляюча розсувних міжкімнатних дверей може бути накладною на стіну, або ховатися в підготовленій ніші. Дуже зручна відсутність нижньої направляючої, яка не створює зайвих перешкод для людей на візках, батьків з колясками, техніці для прибирання.

Скляні міжкімнатні двері довговічні. Час їх служби складає 50-80 років. При цьому вкрай важливо обрати надійного виробника і досвідчену монтажну організацію. Тільки так можна отримати якісний результат.

  1. Зручна система відкривання – відкрита стулка не займає простору.
  2. Можливість виготовлення більших стулок у порівнянні з розпашними дверима.
  3. Дизайн – безліч варіантів малюнків з каталогу або за вашими ескізами.
  4. Безпека – гартоване скло не так і легко розбити.
  5. Індивідуальність – двері підкреслять ваш смак.

Закрити

Форма прорахунку


такні


З установкою