ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Скляні маятникові двері

Замовити та отримати знижку

маятникові двері, маятникові скляні двері, скляні дверіЗгідно норм безпеки дверне полотно має відкриватися у бік виходу з приміщення. Це не завжди зручно, тому виробники придумали гарну альтернативу розпашним конструкціям – маятникові двері. Їх можна відкривати у дві сторони.

Сучасні маятникові скляні двері можуть стати прикрасою будь-якого офісу, готелю, ресторану. Маятникові конструкції дозволяють зробити прохід максимально зручним, а сотні можливих декорів відповідають за привабливий дизайн.

Характеристики

Основа маятникових скляних дверей – полотно з загартованого скла товщиною 10-12 мм. В принципі цьому склу не страшні удари, якщо звичайно не брати до розрахунку кувалду. Звичайні побутові ситуації не становлять загрози і можна не боячись проходити з колясками, сумками, візками і тд. Навіть якщо скло і розіб’ється, то воно розлетиться на купу дрібних тупих уламків, якими неможливо порізатися.

Фурнітура з нержавіючої сталі для скляних дверей дозволяє безперешкодно повертати стулку на 180°. Більше того, для акуратного плавного закривання система має прихований у підлогу дотягувач. Самі елементи кріплення розташовують в стелі і підлозі, тобто конструкція не потребує використання масивної коробки. Якщо ж відкриття на 180° не є обов’язковим, можна обрати звичайні розпашні двері зі скла.

Ручки бувають простими і натискними. Останні можуть мати замок. Ще один варіант для контролю доступу – обрати підлоговий профіль з замком.

Дизайн

Скляні безрамні конструкції дозволяють перекривати проєми шириною 3-4 м і навіть більше. І всю цю площу можна зробити дійсно неперевершеною в плані дизайну. Просте рішення для маятникових дверей – прозоре скло, яке саме по собі може стати цікавим елементом інтер’єру. Якщо треба додати приватності, то обирають тоноване, або матове скло. Воно трохи пропускає світло, але видимими залишаються лише силуети.

Хто бажає більше барв в дизайні приміщення – надає перевагу склу, яке тоноване в масі. Ну а самий креативний підхід можна реалізувати завдяки різним малюнкам і візерункам, нанесеним на полотно. Їх виконують за допомогою піскоструя, або друкують на плівці і уже її наклеюють на скло. До речі при бажанні останню можна відклеювати і заміняти.

Якщо у вас залишилися запитання по маятниковим дверям з загартованого скла, обов’язково зверніться до консультантів компанії «Слайдор», щоб в ході діалогу обрати саме те, що вам треба.

  1. Легкість і прозорість – завдяки відсутності несучих профілів і прихованій фурнітурі.
  2. Відсутність дверної рами – дозволяє проводити установку у вже готових проємах без додаткових будівельних робіт.
  3. Зручність у користуванні – відкривання в обидва боки приміщення.
  4. Розмір має значення – стулки таких дверей більші за звичайні розпашні.
  5. Безпека – гартоване скло 10мм достатньо важко розбити.
  6. Дизайн – від прозорого до тонованого скла з безліччю малюнків.

Закрити

Форма прорахунку


такні


З установкою