ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Скляні розпашні двері

Замовити та отримати знижку

скляні двері, скляні міжкімнатні дверіВсе частіше люди надають перевагу відкритим інтер’єрам і відмовляються від глухих міжкімнатних дверей з дерева. Але при цьому втрачається приватність, з’являються протяги, запахи і звуки розповсюджуються по усьому об’єкту.

Розумна альтернатива глухим дверям – скляні конструкції. За типом відкривання скляні двері розділяють на маятникові, розсувні і розпашні. Про останні поговоримо в даній статті.

Конструкція розпашних міжкімнатних скляних дверей

Основою системи являється алюмінієва рама та полотно з загартованого скла. Все разом тримається і працює завдяки якісній фурнітурі, наприклад, від німецького бренду WSS.

Несучі властивості металу дозволяють витримувати вагу скла і служити десятиліттями без змін геометрії конструкції. Загартування скла робить його достатньо міцним і стійким до випадкових ударів. Товщина полотна складає 8-10 мм, що теж говорить про його довговічність. Звичайно при бажанні двері можна розбити, але для цього треба нанести дуже сильний точковий удар.

Можна виділити 5 основних декоративно-конструктивних варіантів полотна:

– прозоре скло дає максимум простору і світла;
– матове полотно частково пропускає світло, видимими залишаються лише силуети;
– тоноване в масі кольорове скло задає настрій усьому приміщенню;
– піскоструй – технологія, яка дозволяє нанести на скло малюнки і геометричні фігури з каталогу, логотипи, тексти і багато іншого. Зверху візерунок покривають гідрофобною рідиною для захисту від забруднень;
– плівка – ще один варіант нанесення малюнку. Даний підхід має значну перевагу – при бажанні її можна переклеїти, замінивши на іншу, яка більше відповідає новому настрою чи дизайну приміщення.

Переваги міжкімнатних скляних дверей

1. Привабливість завдяки десяткам варіантів малюнків, незвичності і ексклюзивності такого підходу.
2. Розширення простору, яке досягається прозорістю, тонованим склом чи використанням дзеркал. Навіть при зачинених дверях частина світла проходить через них, додаючи комфорту ізатишку.
3. Довговічність. Скляні двері можуть служити близько 50-80 років, що в декілька раз довше по зрівнянню зі звичними полотнами зі шпону.
4. Безпечність і екологічність. Сучасні скляні міжкімнатні двері для інтер’єрів не призведуть до якихось проблем. Ви ж не боїтеся вікон, дзеркал на стулках шафи, прозорих дверей в магазинах і тд.
5. Технологія виробництва дозволяє випускати скляні двері з точністю до міліметра. А ось для точних замірів і розрахунків звичайно краще запросити спеціаліста. В принципі можна знайти рішення під будь-який об’єкт.

  1. Попереду всіх – такі двері підкреслять сучасний стиль вашого помешкання, офісу та Ваш статус.
  2. Легкість конструкції – відсутній несучий профіль стулки.
  3. Довговічність – елементи дверей виготовляються з алюмінію, сталі, скла, які не піддаються впливу зовнішнього середовища.
  4. Індивідуальність – більше 3000 малюнків з каталогу.

Закрити

Форма прорахунку


такні


З установкою