ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Вхідні ПВХ-двері для громадських місць

Замовити та отримати знижку

двері вхідні, металопластикові дверіКонструкція вхідних дверей має бути достатньо міцною, щоб витримувати навантаження від постійної експлуатації. Навіть, якщо мова йде про невеликий і середній потік людей, при виборі потрібно враховувати деякі нюанси.

Металопластикові профілі для вхідних дверей мають ряд позитивних якостей. З ними можна використовувати різні матеріали заповнення від прозорих склопакетів до вітражів. Останні дозволять проявити креатив, перші – отримати додатковий візуальний простір, а головне – досягти високих теплотехнічних показників. Але передусім варто почати не з форми, а зі змісту.

Конструкція ПВХ-профілю

Перше на що треба звернути увагу – товщина профілю. Чим вона більше, тим тепліше та міцніша конструкція, що важливо для опалюваних приміщень. Другий момент – клас профілю. Для вхідних дверей у заклади з невеликим і середнім потоком людей краще обирати пластик класу А. Третє – зручність і візуальна привабливість, яка в тому числі досягається завдяки висоті профілю дверних стулок від 116 мм.

Міцність конструкції вкрай важлива для дверей, які використовують не в домашньому, а в суспільному просторі. Потрібно, щоб ПВХ-профіль мав підсилювачі зварних з’єднань. Додає витривалості і довговічності квадратне армування у рамі та стулці. До речі товщина стінки останньої має бути близько 2 мм.

Фурнітура для металопластикових дверей

Мало хто приділяє достатню увагу фурнітурі, але ці «дрібниці» не менш важливі за раму і дверну стулку. Бажано, щоб добірні елементи були від виробників світового рівня. Наприклад, якісні петлі «Шурінг» (Schuring) з часом не просядуть і витримають великий цикл відкривання-закривання дверей. Фурнітура «Мако» (Maco) забезпечить надійну роботу замків і ручок, давши потрібний рівень безпеки і комфорту. Дотягувачі «Гезе» (Geze) дозволять не хвилюватися за те, що хтось не зачинить двері і з вулиці буде дути холодом або літньою спекою.

Звичайно всі конструктивні нюанси краще прораховувати під конкретну задачу, щоб точно обрати те, що треба. Так можна не переплатити за зайві рішення, але і не купити продукт, який не зможе нормально служити в поставлених умовах. Тому для точного вибору краще звернутися до професійних консультантів компанії «Слайдор», що працює в Чернівцях і районі.

  1. Армування товщиною 2мм квадратного перерізу, як в рамі так і в стулці.
  2. Підсилювачі зварних з’єднань.
  3. Фурнітура з підвищеним циклом відкривань.
  4. Великий асортимент кольору поверхні та широкий асортимент дверних ручок.
  5. Вартість дверей менша аніж аналогічних з теплого алюмінію.
Обмеження розмірів стулок вхідних дверей

Стулка зовнішнього відкривання дверей з високим навантаженням - вхідні двері в офіс, магазин, приватний будинок Стулка Саламандер Стрімлайн зовнішнього та внутрішнього відкривання дверей з високим навантаженням - вхідні двері в офіс, магазин, приватний будинок Розміри двостулкових дверей Саламандер

Закрити

Форма прорахунку


0000001.P00100200300500600801201401701802022.1023025027029035036039Horman_THP_010Horman_THP_015Horman_THP_700SHorman_THP_750FHorman_THP_810SHorman_THP_900SHPL_003HPL_004HPL_006HPL_010HPL_012


З установкоюСамовивіз