ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Металопластикові двері для будинків

Замовити та отримати знижку

Вхідні металопластикові двері

Категорії: Бюджет, Стандарт, Преміум

Наявні профільні системи: Епсілон, Века, Саламандер

Монтажна глибина: 60-92мм

Заповнення: панелі та склопакети товщиною 24-60мм

Колір: 4 стандартних, 40 нестандартних

Фурнітура: Аксор, Мако, Сімонсверк, Зігенія

Відкривання: зовнішнє, внутрішнє

прорахувати

металопластикові двері, пластикові двері, вхідні металопластикові дверіДизайн грає важливу роль в нашому житті. Навіть красиві вхідні двері можуть підняти настрій і допомогти вдало обіграти фасад будинку. Звичайно ж двері мають бути теплими і довговічними. Металопластикові конструкції саме такі.

Розберемося в ключових перевагах і особливостях металопластикових вхідних дверей. Саме знання деталей і співпраця з надійними дилерами та виробниками – запорука вдалого вибору.

Особливості конструкції

Металопластикові двері виробляють з ПВХ-профілю. Таке рішення дозволяє досягти оптимальних показників по звуко- і теплоізоляції. Важливо зауважити, що для вхідної групи використовують пластик, який стійко витримує сонячні промені, атмосферні опади, спеку і мороз. Якісні металопластикові двері не тріскаються і не жовтіють.

Варто звертати увагу на систему армування ПВХ-профілю і механічні з’єднання у зварних кутах. Саме від них залежить міцність дверного полотна.

За теплоізоляційні показники відповідають клас профілю, матеріал заповнення рами, особливості порогу і наявність термовставки, характеристики ущільнювачів та загалом якість монтажу. Тому енергоефективність усієї конструкції – поняття комплексне. Але в принципі для покупки достатньо знати показник теплопровідності.

Якість окремих деталей – це питання довіри до виробника і продавця. Справа в тому, що лише профільний спеціаліст зможе наочно перевірити добротність усіх складових і їх відповідність обіцянкам з рекламного буклету. Пересічному покупцю лишається вірити на слово, тому варто звертатися в надійні компанії.

За питання безпеки і зручності користування пластиковими дверима відповідають фурнітура і замки, наприклад, від перевіреної австрійської фірми Масо («Мако»). Важливі й петлі, які з часом не просядуть під вагою дверного полотна. В цьому питанні можна покластися на продукцію бренду Schuring («Шурінг»). Такі невеликі деталі мають велике значення, тому не варто на них заощаджувати, уділяючи увагу тільки рамі або полотну.

Дизайн ПВХ-дверей

Сучасні металопластикові двері можуть задовільнити майже усі дизайнерські забаганки. Самі прості конструкції просто білі, але можна обрати і замовити буквально будь-який колір. Більше того, технологія ламінації дозволяє робити полотна, які імітують дерево різних порід.

Сама конструкція пластикової двері – це уже не просто прямокутники різних розмірів. Завдяки гнуттю імпостів роблять більш цікаві варіанти. В каталогах компаній можна знайти десятки пропозицій з різним дизайном.

Самий ефектний спосіб проявити свою індивідуальність – «погратися» з варіантами заповнення дверей. До початкового класу можна віднести матові і дзеркальні поверхні. Набагато цікавіші склопакети мають візерунки чи навіть вітражі. Є варіанти дуті (гнуті) з фацетом. Хто хоче заощадити на опаленні і кондиціонуванні – обирає термопанелі.

Зверніться в «Слайдор» і ми допоможемо вам обрати оптимальну модель вхідних металопластикових дверей.

  1. Гарна тепло та шумоізоляція – завдяки подвійному контуру ущільнення, та поганій теплопровідності ПВХ профіля.
  2. Довговічність – матеріали для таких дверей з самого початку проектуються з урахуванням впливу зовнішнього середовища.
  3. Надійність та ремонтна пригідність – фурнітура підлягає регулюванню, а при необхідності елементи дверей можливо замінити без переробки дверей в цілому.
  4. Дизайн – більше 50-ти ламінаційних плівок,  готові проекти або індивідуальна розробка, великий асортимент скла, панелей.
  5. Легкі в користуванні та обслуговуванні .

Завантажити каталоги:

Вхідні металопластикові двері Епсілон

Панельні двері та класика металопласту

Сучасні металопластикові двері від ТМ Слайдор

Вхідні_двері_Слайдор-Перфект

 

Обмеження розмірів стулок вхідних дверей

 

Стулка зовнішнього відкривання для невеликих дверей з малим навантаженням - двері терас, балконів, допоміжних приміщеньСтулка зовнішнього відкривання для вхідних дверей приватного сектору з середнім навантаженням, 5-ти камерна серія.Стулка внутрішнього відкривання для невеликих дверей з малим навантаженням - двері терас, балконів, допоміжних приміщень, 5-ти камерна серіяСтулка зовнішнього відкривання для вхідних дверей з середнім навантаженням - вхідні двері в будинок не складної конфігурації, 4-х камерна серіяСтулка зовнішнього та внутрішнього відкривання для вхідних дверей з середнім та високим навантаженням - вхідні двері в будинок, 5-ти камерна серія Стрімлайн від Саламандер

 

 

Закрити

Форма прорахунку


0000001.P00100200300500600801201401701802022.1023025027029035036039Horman_THP_010Horman_THP_015Horman_THP_700SHorman_THP_750FHorman_THP_810SHorman_THP_900SHPL_003HPL_004HPL_006HPL_010HPL_012


З установкоюСамовивіз