ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Фасадні жалюзі нерухомі

Замовити та отримати знижку

фасадні жалюзі нерухомі, системи сонце захисту вікон та будинкуДля більшості українських забудовників нерухомі фасадні жалюзі – відносно нові конструкції. Можливо це і на краще, бо ми пропустили період розвитку технології і тепер можемо одразу отримати сучасні рішення систем сонце захисту, які продумані до деталей.

Єдиний недолік усіх новинок – це відсутність майстрів, які працювали з даними конструкціями і розбираються в виборі, проектуванні, монтажі, обслуговуванні. Компанія «Слайдор» напряму працює з виробниками, а її спеціалісти проходять відповідні профільні майстер-класи. Тому будьте впевнені, що по кожному з пунктів ви отримаєте кваліфіковану допомогу.

Особливості нерухомих фасадних жалюзі

Основа конструкції – алюмінієві ламелі, які відносно легкі, але відрізняються довговічністю і стійкістю до впливів дощу, снігу, вітру, сонця. Що до останнього,то інженери навіть продумали систему компенсації лінійних термічних розширень. Тобто перепади температури ніяк не відобразяться на геометрії жалюзі.

В будь-якому випадку таке рішення – це прикраса будівлі і її осучаснення. Хоча звичайно головна задача – захист від сонячних променів, який дозволяє отримати комфортні умови і заощадити на кондиціонуванні. Але і дизайн далеко не на останньому місці. Так ламелі можуть відрізнятися за формою і мати ширину від 100 мм до 300 мм. Їх колір замовляють по шкалі RAL, а потім на виробництві наносять полімерні або анодно-окислені покриття.

Монтаж нерухомих фасадних жалюзі

Основою для кріплення систем можуть бути фасадні стіни і вікна. В залежності від особливостей ламелей використовують універсальні або посилені кріплення. Це можуть бути кронштейни і направляючі.

Оскільки система нерухома, то кут фіксації профілів обирають ще на стадії проектування. Є варіанти під 0°, 15°, 30°, 45°. За бажанням можна замовити модульну збірку, яку проведуть в цеху виробника і на об’єкт доставлять максимально підготовлені конструкції. Це дозволить суттєво підвищити швидкість монтажу і викликати лиш мінімальні незручності у жителів будинку чи клієнтів магазину.

Якщо ж фіксовані ламелі вам не підходять і хочеться мати можливість керувати затіненням, то варто розглянути варіант систему сонце захисту рухомих вуличних жалюзі. Хоча звичайно такі конструкції помітно дорожче.

  1. Найкраща система для захисту будівлі від сонячного тепла.
  2. Надасть приміщенню мякого природнього освітлення.
  3. Різні по ширині та формі ламелі задовільнять любі дизайнерські забаганки.
  4. Нададуть фасаду вашої будівлі неперевершеного сучасного стилю.

Закрити

Форма прорахунку


З установкою