ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Фасадні жалюзі рухомі – рафштори

Замовити та отримати знижку

рафштори, фасадні жалюзіФасадні жалюзі – мабуть, один з самих фундаментальних і привабливих варіантів вуличних систем затінення. Рухомі конструкції дозволяють отримати максимальний результат і підлаштуватися під будь-яку ситуацію.

Звичайні фасадні жалюзі фіксуються стаціонарно. Тобто вони установлені завжди в одному положенні – під кутом 0°, 15°, 30°, 45°. Якщо ж ви хочете мати змогу керувати природнім освітленням у вашому приміщенні, треба обрати більш дорогі і складні рухомі моделі.

Конструкція рухомих фасадних жалюзі

Основу під ламелі фіксують на вікна або на фасад. Розрахунок несучих характеристик базової конструкції краще доручити спеціалістам, які врахують усі навантаження. Треба брати до уваги не тільки вагу ламелей, а і вітрові навантаження, наприклад.

Більшість ламелей виготовляють з алюмінію. Він легкий і достатньо міцний. Ширина однієї «полоси» може бути від 100 мм до 300 мм (крок 50 мм). Відповідно змінюється і товщина – від 20 мм до 52 мм (крок 8 мм.) Колір можна обрати по шкалі RAL і система буде пофарбована на виробництві.

Для керування ламелями використовують електромеханічний привід. Подаючи сигнали з настінної панелі чи пульта ДУ, змінюють кут нахилу від 0° до +/-90°. Завдяки цьому при похмурій погоді можна максимально відкрити доступ природньому світлу, а в сонячний день – закрити вікна і заощаджувати на кондиціонуванні. До речі фасадні системи затінення більш дієві за внутрішні. Адже вони ще на вулиці стають на перешкоді сонячних променів, а значить саме вікно не нагрівається і приміщення відповідно.

  1. Відмінна система захисту від перегріву оселі через сонячну енергію.
  2. Зміна інтенсивності освітлення за допомогою електроприводу.
  3. Повністю складаються у короб над вікном або повністю закриваються стаючи перешкодою для сторонніх поглядів.
  4. Зміна зовнішнього вигляду будинку в залежності від Ваших бажань.

Закрити

Форма прорахунку


З установкою