ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Вікналенд 85Про

Замовити та отримати знижку

вікна вікналенд 85проЩо буде, якщо об’єднати українських виробників, європейські наповнювачі і обладнання з Німеччини? Ми отримаємо серію надсучасних 7-камерних вікон Вікналенд 85Про

Компанія «Слайдор» розглядає ці системи, як вдале рішення для приватних будинків, що розраховані на економію енергії для опалення і кондиціонування. Дана лінійка базується на 60-річному світовому досвіді провідних брендів, які займаються проектуванням і випуском ПВХ-профілів. Завдяки цьому досягається максимальне теплозбереження і захист від шуму, що значно перевищують вимоги сучасних українських норм.

Характеристики вікон Viknaland 85Pro

Теплопровідність, мабуть, сама важлива характеристика. Дані 7-камерні вікна показують дуже високий результат – 1,2 Вт/(м²хK) для профілю з армуючим підсилювачем. При цьому монтажна глибина системи становить 85 мм, що дозволяє використовувати енергоефективні склопакети (базові товщиною 48 мм, або індивідуальні – 54 і 46 мм).
В профілі закладено одразу три контури ущільнення, два з них упорні, один пелюстковий. Вони роблять конструкцію більш теплою і довговічною.

Дизайн вікон Вікналенд 85Про

Для ламінації застосовують різнокольорові німецькі плівки Renolit та Hornschuch. Деякі варіанти здатні імітувати дерево і метал. Але головна їх особливість – відбивання до 80% інфрачервоного сонячного світла і зменшення нагрівання профілю від 20%.
Інший цікавий факт – можливість виготовлення нестандартної стулки з кутом 45°.
Класичний фурнітурний паз і комплектація австрійською фурнітурою Мако відповідають за зручність експлуатації пластикового вікна.

  1. Сучасна високоенергоефективна система на рівні провідних Європейських брендів.
  2. Товщина рами та стулки 85мм, три контура ущільнення, склопакети товщиною до 54мм
  3. Підвищина глибина залягання склопакету у профіль.
  4. Велика кількість кольорових рішень з каталогу плівок Реноліт.
  5. Рекомендуємо для обєктів з високими вимогами до енергозбереження та шумоізоляції.
Профільна система Країна виробник Матеріал клас профілю Монтажна глибина, мм геометрія стулки  товщина армування, мм кількість контурів ущільнення максимальна товщина склопакету, мм фурнітура країна виробник колір Термін експлуатації не менше років
Вікналенд 85про Україна ПВХ Б 85 пряма 1,4; 2 2 упорних, 1 пелюстковий 48 Мако Австрія пять основних 35

Порівняти всі вікна

Розріз рами та стулки вікна Вікналенд 85ПРО Максимальні розміри стулок вікон Вікналенд 85ПРО

Завантажити сертифікат Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

Закрити

Форма прорахунку


12345678