ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Верхньоподвісна БЕЗПОРОЖНА СИСТЕМА «ГАРМОШКА» MOMENTUM
Замовити та отримати знижку

Верхньоподвісна повністю безпорогової система безрамного скління MOMENTUM, працює за принципом гармошки. Головними її перевагами є відсутність порогу, легкість експлуатації і тиха робота системи в моменти переміщення стулок.

Стулки в системі MOMENTUM переміщаються по потужної верхньої направляючій і складаються в однієї зі сторін проєму в акуратну пачку. Роликові каретки системи виконані з антикорозійних матеріалів, а самі ролики виготовляються з еластичним покриттям для більш тихої роботи. Роликова каретка складається з чотирьох основних роликів, які приймають навантаження стулок і двох роликів, що виконують направляючу функцію. Кожна роликовий каретка здатна витримати вагу в 150 кг.

В системі MOMENTUM, проєм моментально може бути закритий, або відкритий менш ніж за хвилину. Для цього просто необхідно відкрити замок, звільнити стулки від фіксації в підлогу і зрушити стулки в необхідну сторону. Фіксація стулок в закритому положенні відбувається за допомогою вбудованих в нижній стулковий профіль шпінгалетів. Тепер, для того щоб відкрити проєм, немає необхідності нахилятися перед кожною стулкою, щоб звільнити фіксатор вручну. В системі MOMENTUM, спеціально продуманий механізм роботи фіксатора, дозволяє відкривати і закривати його легким натисканням ноги.

Заповненням в системі служить безпечне загартоване скло товщиною 10 мм, або 12 мм. Воно може бути прозорим, матовим, тонованим під бронзу, графіт, або з нанесеним на поверхню малюнком чи Вашим логотипом. Також може застосовується гартоване скло-триплекс при підвищених вимогах до безпеки, якими склять проєми в торгових центрах, дитячих ігрових кімнатах ти інших громадських закладах.

У базовій комплектації профілі системи мають колір Antracite Gray що надає респектабельності заскленому проєму. За бажанням профілі системи можуть бути пофарбовані порошковим фарбуванням в будь-який колір згідно каталогу RAL.

З’єднуються між собою стулки за допомогою потужних і в той же час акуратних петель, які встановлюються на торці верхніх і нижніх стулковий профіль. Всі елементи системи виконані з нержавіючих матеріалів і удароміцних пластиків. Ущільнювач між поверхнею підлоги і нижніми стулковим профілем встановлюється за бажанням замовника. Вибір залежить від того в яких умовах і за яким призначенням буде застосовуватися перегородка – екстер’єрний варіант або інтер’єрний. У разі необхідності, на нижній профіль встановлюється 2 ряди щіткових ущільнювачів. У верхній частині прорізу, між верхнім несучим профілем і верхніми профілями стулок завжди встановлюються два ряди ущільнювача.

Ущільнювачем між стулкою-дверима, крайньою стулкою і бічними поверхнями отвору служать бічні рамні профілі з щільно прилеглими до скла рядами гумового ущільнювача. Таке ущільнення захищає приміщення по бічних вертикалях від попадання снігу, дощу, пилу і бруду, а також від продування вітром. Даний варіант ущільнення робить систему MOMENTUM унікальною по відношенню до інших аналогічних систем, що працюють за принципом гармошки.

Захистом від снігу, дощу, пилу, бруду і продування вітром між стулками служать силіконово-пластикові прозорі ущільнювачі, які встановлюються на торці скла.

Максимальна висота заскленого проєму може досягати 3000 мм, ширина стулки може бути до 1000 мм.

Максимальна ширина системи, що відкривається в одну сторону, становить 5000 мм. Таким чином, при використанні двох систем можна склити проєми шириною до 10000 мм.

Для фіксації скла в стулковий профіль крім клею в даній системі застосовуються міцні штифти. Вони дозволяють склу не виходити з кріпильної камери профілю при сильному сонячному нагріванні полімерного клею і надійно фіксують скло в профілі при дуже сильних вітрових навантаженнях і поривах вітру. Таким чином, розміри стулок можуть бути збільшені в порівнянні з аналогічними системами інших виробників.

В системі MOMENTUM є можливість експлуатації отвору без поворотних дверей. У цьому варіанті, перша стулка-двері сама є частиною зсувний гармошки і зміщується разом із загальною пачкою скла в необхідну сторону проєму.

При наявності в проємі поворотної стулки-двері, на неї може бути встановлений підлоговий вбудований або верхній накладної дотягувач.

Верхньоподвісні безпорогової система безрамного скління MOMENTUM, володіючи широким функціоналом, а також можливістю застосування стулок збільшених габаритів, має адекватне співвідношення ціна-якість серед аналогічних систем Гармошечного типу, присутніх на ринку.

  • відсутність порогу
  • легкість експлуатації
  • надійні механізми розраховані на вагу полотен до 150кг
  • висота стулок до 3000мм
  • скління прорізів до 10000мм
  • приємна ціна для системи такого класу

Закрити

Форма прорахунку


такні


З установкою