ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Верхньоподвісна БЕЗПОРОЖНА СИСТЕМА ATRIUM
Замовити та отримати знижку

Верхньоподвісна повністю безпорожна система безрамного скління ATRIUM, призначена для скління проємів висотою до 4000 мм. Ширина стулок в системі ATRIUM може досягати 1000 мм. Стулки в системі ATRIUM переміщаються по потужної верхньої направляючій і складаються в однієї зі сторін проєму в акуратну пачку в спеціально призначеній для цього паркувальній зоні. Роликові каретки системи виконані з нержавіючих матеріалів, а самі ролики виготовляються з еластичним покриттям для більш тихої роботи. Роликова каретка складається з чотирьох основних роликів, які приймають навантаження стулок і двох роликів, що виконують направляючу функцію. Кожна роликова каретка здатна витримати вагу в 150 кілограмів. А кожна рухома стулка системи підвішена на дві таких роликових каретки.

В системі ATRIUM переміщення навіть самих габаритних стулок в площині проєму і їх парковка може здійснюватися зусиллям однієї руки.

Для фіксації скла в стулковий профіль, крім полімеру в даній системі застосовуються міцні штифти. Вони дозволяють склу не виходити з кріпильної камери профілю при сильному сонячному нагріванні полімерного клею і надійно фіксують скло в профілі при дуже сильних вітрових навантаженнях і поривах вітру. Таким чином, завдяки потужним роликам і штифтування, розміри стулок можуть бути збільшені в порівнянні з аналогічними системами інших виробників.

В системі ATRIUM, проєм може бути закритий, або відкритий за хвилину. Для цього просто необхідно відкрити замок, звільнити стулки від фіксації в підлогу і зрушити стулки в необхідну сторону паркувальної зони. Фіксація стулок в закритому положенні відбувається за допомогою вбудованих в нижній стулковий профіль шпінгалетів.

Заповненням в системі служить безпечне загартоване скло товщиною 10 мм або 12 мм. Воно може бути прозорим, матовим, тонованим під бронзу, графіт або з нанесеним на поверхню малюнком або Вашим логотипом. Також може застосовується скло-триплекс при підвищених вимогах до безпеки, які склять прорізів в торгових центрах, дитячих ігрових кімнатах і інших громадських закладах.

У базовій комплектації профілі системи мають колір Antracite Gray, що надає респектабельності заскленому проєму. За бажанням профілі системи можуть бути пофарбовані порошковим фарбуванням в будь-який колір згідно каталогу RAL.

Всі елементи системи, такі як торцеві заглушки профілів, що фіксують шпінгалети та фурнітура виконані з антикорозійних матеріалів і удароміцних пластиків.

Ущільнювач між поверхнею підлоги і нижніми стулковий профіль встановлюється за бажанням замовника. Вибір залежить від того в яких умовах і за яким призначенням буде застосовуватися перегородка – екстер’єрний варіант або інтер’єрний. У разі необхідності, на нижній профіль встановлюється 2 ряди щіткових ущільнювачів. У верхній частині прорізу, між верхнім несучим профілем і верхніми профілями стулок за замовчуванням встановлюються два ряди щіток ущільнювачів.

Ущільнювачем між стулкою-дверима і бічною поверхнею проєму служить бічній рамний профіль з щільно прилеглим до скла поруч гумового ущільнювача. Ущільнювачем між крайньою стулкою отвору і бічною поверхнею отвору служить комбінований профіль з двома рядами гумових ущільнювачів. Така комбінація максимально захищає отвір по бічних вертикалях від попадання снігу, дощу, пилу і бруду, а також від продування вітром. Даний варіант ущільнення робить систему ATRIUM унікальною по відношенню до інших аналогічних верхньоподвісні системам з паркуванням.

Захистом від снігу, дощу, пилу, бруду і продування вітром між стулками служать силіконово-пластикові прозорі ущільнювачі, які встановлюються на торці стекол.

Максимальна ширина проєму заскленою системою ATRIUM не обмежена. Кількість паркувальних зон в системі може бути збільшено до двох на прєм.

В системі ATRIUM є можливість експлуатації отвору без поворотних дверей. 

При наявності в конструкції поворотної стулки-двері, на неї може бути встановлений підлоговий вбудований або верхній накладний дотягувач.

Верхньоподвісні безпорогові система безрамного скління ATRIUM, володіючи унікальним потенціалом скління проємів висотою до 4000 мм, а також можливістю застосування стулок великої ширини, може застосовуватися для створення перегородок в торгових центрах або оформлення фасадів магазинів, кафе, ресторанів, терас приватних будинків.

дана система обєднує в собі всі переваги верхньо-підвісних систем від Панорам Глас, а основна перевага це можливість засклити проєм заввишки до 4000мм з необмеженою шириною!

Закрити

Форма прорахунку


такні


З установкою