ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Догляд за ПВХ вікнами та дверми

Металопластикові вікна та двері давно стали невід’ємною частиною нашого побуту. Вони захищають дім від вологи, протягів, холоду, спеки та шуму. Основна їхня перевага на відміну від дерев’яних – вони прості в експлуатації та догляді.

Очищення ПВХ поверхні

Для того, щоб ваші металопластикові вікна через роки виглядали такими ж, як в день покупки, радимо поверхню витирати теплою водою з додаванням простих миючих засобів. Ні в якому разі не можна використовувати порошкові чистячі засоби. Вони залишають подряпини на поверхні, роблячи її шершавою. Також не рекомендуємо використовувати для очищення засоби, що містять абразивні речовини або кислоти. Ацетон та розчинник суворо протипоказані. Навіть якщо після використання ви не помітите шкоди, з часом профіль може пожовтіти.
Ще одне важливе зауваження: захисну плівку необхідно зняти одразу після монтажу, або не пізніше одного місяця.

Догляд за склопакетами

В догляді за склопакетами діють ті ж правили, що і по догляду за звичайним склом. Поверхню протирати миючими засобами для скла, при цьому краще запобігти потраплянню рідин, що містять спирт, на ущільнення. Для витирання насухо використовуйте тканину мікрофібру, яка не залишає розводів.

Набір засобів для догляду за вікнами з ПВХДогляд за ущільненням

Ущільнення знаходяться по периметру рами та стулки, таким чином, вони зберігають герметичність
ваших конструкцій, не даючи по сторонньому шуму та холоду потрапити в приміщення. Також вони є бар’єром для проникнення пилу, відповідно весь бруд осідає на ньому. Тому радимо хоча б двічі на рік проводити процедуру очищення ущільнень. Для цього спочатку промийте їх ретельно теплою мильною водою, протріть насухо та нанесіть спеціальний засіб, мастило що містить силікон, іще підійде гліцерин або ж технічний вазелін. В майбутньому це збереже ущільнювачі від пересихання, потріскання та залишить їх еластичними.

Догляд та контроль фурнітури

Фурнітура, елемент конструкції, що потребує особливої уваги. По мірі забруднення протирайте засобами, що не пошкодять її антикорозійні властивості. Контролюйте прижим по периметру стулки та рами металопластикового вікна. Змащуйте всі рухомі складові фурнітури рідким мастилом, що не містить кислоти та смоли. Застосовуйте для цих цілей нейтральну оливу. Для замочних елементів добре підійдуть технічний вазелін або солідол. Якщо віконна ручка має лишню рухливість у кріпленні, потрібно закрутити гвинти, що фіксують ручку. Щоб їх знайти, поверніть кришку ручки з вертикального у горизонтальне положення.

Дренажні отвори

Дренажні отвори (зі сторони вулиці)Це отвори, що знаходяться в нижній частині рами металопластикового вікна (з вулиці та на внутрішній частині рами), вони служать водовідвідними каналами через які лишня волога з пвх профіля випаровується. Для правильного їх функціонування потрібно залишати їх завжди чистими, це відбувається механічним способом.

Проводячи ці процедури очищення металопластикових вікон та дверей хоча б двічі на рік, ви продовжуєте їх службу на довгі роки.

Набір засобів по догляду за вікнами можна знайти на ринку або ж придбати їх в офісі компанії Слайдор. Якщо ви самостійно не наважуєтесь зробити догляд за ПВХ конструкціями, наші спеціалісти за невелику плату допоможуть вам в цьому професійно.