ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Зміни в акційній пропозиції 2019 року ТМ Hormann

Hormann – єдиний виробник на міжнародному ринку, пропонуючий «з одних рук» всі основні будівельні елементи, які виготовляються на високоспеціалізованих підприємствах у відповідності з новітніми технічними досягненнями. 
Щоб зробити товари виготовлені за найвищими критеріями якості, доступними всім верстам населення, компанія Хьорман щороку 1.03. створює Акційну пропозицію (яка діє рівно рік до 1.03. наступного року), на певні товари в певних розмірах. Зараз ми розглянемо новинки цьогорічної акції.
 

 
Зміни в пропозиції по гаражних воротах автоматичного та ручного управління
 
•Виведено з акційних продажів покриття ламінація Decograin, а випускатимуть ворота в лакофарбованому покритті Decocolor на поверхні Woodgrain. 
•Вже остаточно виготовлятимуться всі акційні розміри, з різними варіантами керування, в кольорі Night Oak
•Додали кольори для виготовлення воріт Ral 9006 Білий Алюміній та Ral 9007 Сірий алюміній.
•Додатково з’явилось нове гладке покриття Planar на поверхні Matt deluxe glatt. Можливе виконання в 6 кольорах: СН 9016 Білий, СН 9006 Білий Алюміній, СН 703 Антрацит Металік, СН 7016 Сірий Антрацит, СН 8028 Коричневий. (Лише для L-гофра)
•Додали мотив L-гофр (окрім М-гофра) широка лінія по 50 см. 
•Додатковий колір для виготовлення щитових воріт Berry Pearl. З 1.03 їх можна замовити в кольорі RAL 7016 Антрацит
 
Зміни в пропозиції по вхідних дверях Thermo 65
 
  • До варіантів поверхонь та кольорів додалась поверхня Ultramatt Deluxe та кольори Ral 9006 Білий Алюміній та Ral 9007 Сірий алюміній.
  • Зміна в остікленню. Всі двері з остікленням (окрім мотивів 700А та 750F) тепер виготовлятимуться з суцільним матовим скломВикористовуватиметься 3-шаровий склопакет: прозоре скло ESG – матове скло Satinato – прозоре скло VSG.
  • Додатковий протизламний захист  RC2. Відтепер всі двері з склопакетами матимуть додаткове протизламне покриття на зовнішньому склі Р4А, а ще накладка на циліндр ітиме із захистом від висверлювання.
  • Бічні частини та фрамужні вікна також можна буде придбати по акції. Додаткова опція – виконання бічних елементів та фрамужних вікон з функцією RC2, з протизламним склом Р4А,  до дверей Thermo 65.
Нові товари в Акції 2019 року
 
1. Цього року в перелік акційних товарів компанія Хьорман додала «Кліматичний сенсор для гаражних воріт HKSI» (для внутрішнього застосування). Встановлюєте на ньому певний рівень вологості, і щоразу, як показник збільшуватиметься, ворота автоматично відчинятимуться в положення провітрювання.  Таким чином ви захистите свій гараж від утворення цвілі та грибку. 
2. Також до новинок Акції 2019 можна віднести «Привід замку з дистанційним керуванням SmartKey». Дозволяє відчиняти двері натисканням на клавішу пульта дистанційного керування. Вам не прийдеться класти сумки чи пакети з покупками на землю, щоб відчинити двері. Ви зможете це зробивши навіть з відстані. Зачиняються двері також за допомогою натискання клавіші пульта або автоматично в запрограмований час. Таким чином ваші двері будуть надійно зачинені та захищені від злодіїв.
 
Якщо ви досі не спроектували проєм для гаражних воріт, то радимо вам зателефонувати нашим консультантам компанії «Слайдор», вони підкажуть, якого близького до ваших побажань розміру проєм вам побудувати, щоб отримати найякісніші ворота в Україні по найкращих цінам.