ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Як підготуватись до заміни вікон

Монтаж металопластикових віконЯкщо ви вже замовили ПВХ вікна та з вами узгодили дату та час монтажу, радимо вам бути готовими до цієї події заздалегідь. Процес встановлення металопластикових вікон буде для вас легким та приємним, а спеціалістам по монтажу це пришвидшить та полегшить роботу, якщо ви притримаєтесь цих нескладних порад. Виконавши нище вказані пункти ви убезпечити свій інтер’єр від забруднень та вбережете свої нерви.

Підготуйте доступ до вікна. Щоб монтажникам було зручно працювати потрібно надати їм робочий простір. Зніміть штори, тюлі, заберіть вазони та інші речі, що стоять на підвіконні, відсуньте шафи, тумби та диван від вікна. Якщо біля вікна стоять торшери чи прикріплені бра та дзеркала їх також краще прибрати. Тобто все, що знаходиться поблизу віконного проєму і може розбитися сховайте.

Підготуйте зону для пересування. Окрім робочої зони також важливо, переконатися в тому, що установщики зможуть занести конструкцію до вас у житло. Не загороджуйте вхід в приміщення, меблями переміщеними з кімнати, де відбуватиметься монтаж металопластикових вікон. Відчиніть навстіж міжкімнатні двері, якщо це двохстулкові двері то краще обидві частини. Перевірте чи на сходах та між поверхами не загромаджено предметами, які обмежать занесення вікна до вас на поверх. Звільніть місце, де можна буде тимчасово покласти нові металопластикові вікна, а після демонтажу старі. Самостійно пройдіть шлях з вулиці до вікна, яке замінятиметься, та приберіть зі шляху все, що заважатиме вам вільно пройти.

Подбайте про підлогу. Ковролін, палас, доріжки бажано скрутити в рулон та винести з кімнати. Якщо такої змоги немає, то застеліть та зафіксуйте цупким поліетиленом або іншою тканиною. Паркет та ламінат можна також захистити таким чином. У жодному разі не мийте підлогу перед приходом монтажної бригади. На мокрій підлозі майстри зможуть підсковзнутися та випустити вікно, а це ваші кошти.

Захистіться від пилу. Процес демонтажу та встановлення завжди супроводжується пилом та брудом – цього не уникнути. Обов’язково винесіть електроприлади. Предмети, які залишаться в кімнаті, де відбуватиметься заміна вікна, краще також накрити плівкою чи тканиною. Її вам легше буде викинути або випрати, аніж думати чим відтерти з оббивки дивану бруд. Щоб уберегти себе від лишнього прибирання радимо зачинити двері у інші кімнати, а на дверний проєм в кімнату, де проводитиметься установка, повісити вологу тканину, вона зупинить пересування пилюки по вашому помешканню. Також закупіть міцні мішки для будівельного сміття.

Доступ до електропостачання. Під час монтажу виникає необхідність використання електроінструментів, тому бажано надати працівникам доступ до найближчої розетки. Якщо до найближчої розетки далі ніж 10 м , подбайте про подовжувачі, за допомогою яких можна буде підключитися до розеток з іншого місця. Решту розеток радимо заклеїти паперовим скотчом або закрийте спеціальними заглушками, щоб захистити їх від пилу.

Попередження сусідів. Так, як процес заміни вікон супроводжується шумом, щоб уникнути конфліктів з сусідами попередьте їх, що у вас планується заміна вікон. Можливо сусіди з дітьми та літні люди придумають собі справи, поза межами дому на цей час. Якщо ви проживаєте в багатоповерховому під’їзді, простіше всього буде вивісити оголошення заздалегідь на 1-му поверсі з вказаним днем та часом монтажу металопластикових вікон.

Турбота про членів родини. Якщо з вами в квартирі проживають маленькі діти радимо відвезти їх до родичів на момент встановлення. Протяги можуть стати причиною простуди. Домашніх улюбленців також на день перетримайте у друзів. Шум служитиме для них стресом.

Спеціалісти «Слайдор» допоможуть вибрати металопластикові вікна та узгодять з вами всі питання щодо підготовки помешкання до монтажу.