ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
«Хьорман» – якість без компромісів!

У професійних знавців гаражних, промислових воріт, вхідних дверей імя Хьорман асоціюється з новітніми технологіями, безперечною якістю та надійністю. Це сталось завдяки наполегливій праці родини Хьорман вже в четвертому поколінні.

Історія німецької компанії почалась в далекому 1935 році, на невеличкому підприємстві у місті Штайнхаген Август Хьорман почав виготовлення розпашних гаражних воріт, за декілька років з’явились перші металеві вхідні двері для будинків. З того часу виробництво почало безупинно збільшуватись і розвиватись не тільки у об’ємах продукції, а і у технологіях та асортименті. Так в 1950 році відкрився завод з випуску гаражних щитових воріт, у 1960 році почався випуск секційних воріт для приватних гаражів. З середини 60-тих років розпочався випуск власних радіокерованих електроприводів для воріт.

На даний час група компаній «Hormann KG VKG» володіє 38 підприємствами у Європі, Північній Америці та Азії, власні інженерні підрозділи працюють над удосконаленням випускаємої продукції, новітніми групами товарів. З назвою «Хьорман» виготовляються високоякісні гаражні, колективні, промислові, швидкісні, рулонні, відкатні ворота, автоматика для них, двері для приватного та комерційного використання, багатоцільові внутрішні та зовнішні двері, внутрішні двері з цінних порід деревини, перезавантажувальна техніка. Річний оберт компанії складає понад мільярд євро, на 2017 рік було випущено більше 20 мільйонів воріт різного типу.
Філософія компанії Хьорман це незмінна якість, інноваційні розробки, орієнтація на споживача.
Продукція представлена у понад 100 власних центрах збуту по всьому світу, один з яких знаходиться в м.Бориспіль, та компаній партнерах в більшості областей України. В Чернівецькій області офіційним представником «Hormann KG VKG» є компанія «Слайдор».