ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Talisman TS95

Замовити та отримати знижку

вікна талісман тс95Дана лінійка алюмінієвих профілів дозволяє виробляти світлопрозорі конструкції самих різних типів: двері, вікна, вітражі. Новітні інженерні розробки і надійність металу – запорука якості профільних систем.

Передусім варто зазначити, що компанія Talisman – це українське інжинірингове підприємство, яке має досвід понад 20-ть років. У деяких розробок вітчизняних конструкторів просто немає аналогів на ринку.

Характеристики вікон Талісман ТС95

Конструкція алюмінієвого вікна складається з двох алюмінієвих профілів, які з’єднані термовставками шириною 54мм. Останні виготовлені з поліаміду, що армований скловолокном. Це дає можливість чітко контролювати форму і розміри, щоб досягати високих показників по теплоізоляції, міцності, довговічності. Спеціальна формула алюмінію робить сплав стійким до корозії.

Базова товщина віконного профілю TalismanTS95 – 87 мм (рама), 95 мм (стулка). Для ущільнення стику рами і стулки використовують надійні гумові ущільнювачі. З даним профілем можуть бути використані сендвіч-панелі і склопакети від 32 до 54 мм.

Орієнтовний опір теплопередачі до 1,0 м²х°C/Вт.

Дизайн вікон TalismanTS95

Під замовлення профілі для алюмінієвих вітражів і вікон покривають порошковими фарбами. Можна обрати будь-який колір за шкалою RAL, або ж ламінувати декоративними плівками зі структурою дерева. Товщина покриття 60 – 120 мкм. Приємний бонус – наявність захисної плівки, що гарантує безпеку покриття при транспортуванні і монтажі.

Для монтажу фурнітури система TS95 може бути виконана в двох форматах – «Паз 16 мм» і «Паз 20 мм». Перший варіант підходить для аксесуарів під дерев’яні і металопластикові профілі, другий – класичний підхід для європейських і азіатських профілів з алюмінію. Це значно розширює можливості по використанню механізмів будь-яких виробників. А за потреби такі конструкції простіше ремонтувати.

Якщо ви вагаєтеся у виборі між алюмінієвими і ПВХ-вікнами, просто подзвоніть в «Слайдор» і консультанти дадуть відповідь на усі питання.

  1. Профіль з підвищеною несучою здатністю.
  2. Високі показники теплозбереження – стулка товщиною 95мм, термоміст 54мм, склопакети до 54мм
  3. Зменшена висота рами та стулки робить профіль менш помітним у віконному проємі.
  4. Покращене покриття з анодованою поверхнею або полімерною фарбою.
  5. Як ніщо інше підійде для енергоефективних будинків у сучасному стилі.
Профільна система Країна виробник Матеріал клас профілю Монтажна глибина, мм геометрія стулки  товщина армування, мм кількість контурів ущільнення максимальна товщина склопакету, мм фурнітура країна виробник колір Термін експлуатації не менше років
Талісман ТС95 Україна Алюміній термоміст 54мм 87/95 пряма 2 упорних, 1 пелюстковий 52 Зігенія Німеччина любий по каталогу RAL 70

Порівняти всі вікна

Профіль для алюмінієвих вікон Талісман ТС95 перевершує всі сучасні норми з енергозбереження

Закрити

Форма прорахунку


12345678