ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Talisman TF50K

Замовити та отримати знижку

панорамні вікна талісман, скляні фасадиСистема алюмінієвих профілів фасадного заскління Talisman TF50K – інноваційне рішення для облаштування панорамних вікон будинків, тамбурів, зимових садів, вітрин і нежилих приміщень. З ними навіть дах можна зробити.

Дана лінійка сертифікована відповідно до сучасних вимог українських норм. Загалом вона може задовільнити і європейських замовників, так як наш вітчизняний виробник уже більше 20-ти років успішно проектує власні системи, реалізує їх у життя, виготовляє комплектуючі на експорт.

Характеристики скляного фасаду TalismanTF50K

Товщина профілів стійок може доходити до 317 мм, а ригелів – до 139 мм. Це рішення дозволяє склити фасади з «безкінечною» висотою та міжповерховим кріпленням до 7 метрів і використовувати широку лінійку великих і важких склопакетів. Загалом вся конструкція отримала покращені теплофізичні показники.

Кожна з застосованих деталей несе свій вагомий вклад при виготовленні панорамних вікон. Алюмінієві профілі мають чітку геометрію і надійний захист від корозії. Еластомерні ущільнювачі зберігають властивості при температурі від -30 до +60 °С. Для відведення конденсату сконструйована ціла дренажна система. Навіть для торців ригелів є універсальна кришка. І так далі, тобто кожна деталь продумана. Це значно спрощує процес обробки і монтажу системи. В результаті замовник отримує більш якісну конструкцію, так як недоліки при монтажі нівелюються продуманими елементами кріплення.

Виробник навіть розробив програму TalSoft для самостійного розрахунку вартості конструкцій. Але все ж краще звернутися до спеціалістів «Слайдор». Це дозволить зробити все швидше і перестрахуватися від помилок при виготовленні скляного фасаду будинку.

Дизайн скляного фасаду «Талісман» ТФ50К

Компанія Talisman пропонує фарбування усіх видимих поверхонь профілю панорамних вікон в будь-який колір по шкалі RAL.Товщина фінішного шару порошкової емалі – від 70 мкм.
Для облаштування рухомих елементів (вікна, двері) цю систему можна поєднувати з іншими профільними системами від бренду «Талісман». Особлива родзинка – прихована віконна система «Тон». В зачиненому положенні ні що не покаже її присутність на скляному фасаді. А відкривання верхньопідвісної стулки назовні зробить скляний фасад ще елегантнішим.

  1. Надзвичайно міцний профіль – дозволяє склити проєми висотою до 7 метрів.
  2. Висока теплоізоляція – двокамерні склопакети товщиною до 54мм
  3. Підходить для скління вертикальних, нахилених та горизонтальних поверхонь – зимові сади, купола, фанарні системи.
  4. Система прихованої стулки зробить непомітні на фасаді відкривні елементи.
  5. Надасть Вашому будинку сучасного, стильного вигляду.
  6. Найпрозоріша система для заскління, товщина стійок всього навсього 5см.
Профільна система Країна виробник Матеріал клас профілю Монтажна глибина, мм геометрія стулки  товщина армування, мм кількість контурів ущільнення максимальна товщина склопакету, мм фурнітура країна виробник колір Термін експлуатації не менше років
Талісман ТФ50к Україна Алюміній термоміст в товщину склопакета 28-317 прихована 2 упорних 54 Зігенія Німеччина любий по каталогу RAL 70

Порівняти всі вікна

В залежності від місця розташування обєкту, висоти проєму та ваги склопакетів підбирається необхідна стійка В залежності від місцярозташування обєкту, ваги склопакету підбирається небхідний ригель Варіанти заскління панорамних вікон однокамерним склопакетом товщиною від 24 до 30мм Варіанти заскління панорамних вікон двокамерними склопакетами товщиною до 54мм

Закрити

Форма прорахунку


12345678