ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Скляні перегородки
Замовити та отримати знижку

Скляні перегородки – ідеальний варіант для розмежування, зонування простору приміщення офісу, торгового центру, або приватного будинку.

Вони безпечні так як для їх влаштування використовується тільки загартоване моно скло, або триплекс, в проходах при необхідності встановлюються маятникові, або розсувні скляні двері.

Скло може бути прозорим, тонованим, повністю або частково матовим, а товщина скла таких перегородок може бути від 8 до 12мм, завдяки цьому перегородки з загартованого скла абсолютно не обмежують простір приміщень, створюють ефект легкості і прозорості.

Залежно від бажання замовника ми можемо використовувати для кріплення скла П-подібний алюмінієвий профіль, клемний профіль в якому передбачені затискачі скла, або точкове кріплення з нержавіючої сталі.

У колірному рішенні базовий колір несучих елементів це анодований сірий або чорний алюміній, глянцева або матова сталь. Профіл також можна фарбувати в будь-який потрібний колір за шкалою RAL.

Ми спроектуємо, підрахуємо вартість, виготовимо і встановимо в Чернівцях і найближчих регіонах скляні перегородки згідно ваших вимог. Приходьте в офіс «Слайдор» або звертайтесь за телефоном.

  • необмежений простір при зонуванні частини приміщення для роботи і відпочинку;
  • легкість і невидимість конструкції;
  • досить гарна шумоізоляція;
  • висота до 4000 мм, нескінченна довжина;
  • безпека – ми виготовляємо перегородки тільки із загартованого скла;
  • скляні перегородки вигідно підкреслять ваш стиль, статус і відкритість.

Закрити

Форма прорахунку


такні


З установкою