ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Складна система TIARA MAX
Замовити та отримати знижку

Поворотно-складна система TIARA MAX застосовується для скління балконів, лоджій, терас, веранд, альтанок також літніх майданчиків ресторанів, кафе.
Використання прогумованих роликів дозволяє стулкам рухатися плавно і безшумно. Використовуються підшипники закритого типу, надійно захищені від бруду. Дана система також розроблена для скління високих отворів до 3000 мм. Стулки в цій системі пересуваються по нижній і верхній алюмінієвій напрявляючій і складаються «книжкою» у однієї зі стін. Це дозволяє практично повністю відкрити отвір скління. Вага стекол доводиться на нижній профіль що дозволяє використовувати систему в тому випадку, якщо неможливо закріпитися вгорі. Відкривання даної системи скління може бути, як на одну, так і на дві сторони і залежить від побажання клієнта і форми скління.

Система TIARA MAX дозволяє склити приміщення різної форми: прямі, Г-подібні, П-подібні, радіусні складної форми з декількома кутами.
Використовується тільки безпечне загартоване скло. Скло 10 мм дозволяє надійно склити отвори великої висоти. Можлива будь-яка художня обробка скла: тонування, матування, гравіювання, нанесення матованих зображень.
Кріплення профілю до скла відбувається за допомогою клею-герметика або силікону, а завдяки спеціальним штифтам у склі система витримує значні вітрові навантаження (до 220 кг/кв.м). Максимальна непроникність обумовлена використання розумних заглушок на стиках панелей. Замикаючий механізм має блокування від дітей.
Для фіксації стулок у відкритому положенні на парковці в системі TIARA MAX використовується зручний і ефективний рухливий упор оригінальної конструкції. На відміну від інших виробників, він виготовлений повністю з алюмінію, що робить його надійним.
Система TIARA MAX має гарне ущільнення по периметру – спеціальні гумові ущільнювачі між склом та бічним профілем, світлопрозорі пластикові ущільнювачі між стеклами.
В системі передбачено надійне відведення дощової води і конденсату завдяки конструкції нижнього профілю з пазом.

  • практично 100% відкриття заскленого місця;
  • гнучкість – системи з поворотами, стулки об’їжджають кути;
  • захист та безпека обумовлені використанням загартованого безпечного скла 10 мм;
  • зручність і м’якість – ролики з підшипниками забезпечують плавний та безшумний рух;
  • стулки легкодоступні для миття завдяки відкриванню системи всередину;
  • максимальна довжина системи – в одну сторону можливо відкрити до 15 стулок;
  • ремонтопридатність – можливість заміни секцій на місці.

Закрити

Форма прорахунку


такні


З установкою