ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
СКЛАДНА СИСТЕМА З ПРИХОВАНИМ ПОРОГОМ TIARA MAX ZERO
Замовити та отримати знижку

Поворотно-складна зсувна система безрамного скління TIARA MAX ZERO призначена для скління проємів висотою до 2500 мм включно. Система верхньоподвісна. Вага стулок доводиться на верхній профіль. Нижній профіль виконує функцію направляючого і монтується в підлогу.

Стулки в системі переміщаються по верхній і нижній направляючих і можуть бути зібрані книжкою у одній або у двох сторін проєму при установці другої паркувальної зони.

Уже в базовому варіанті система існує в двох варіантах кольорів – Antracite gray і анодований алюміній.

Внутрішня частина нижнього направляючого профілю збільшена вглиб для відведення конденсату, що утворюється на поверхні скла при різкому перепаді температур всередині і зовні заскленого приміщення. Так як нижній направляючий профіль системи може бути вмонтований в підлогу, то на етапі проектування необхідно передбачити відвід води з камери профілю назовні.

Система TIARA MAX ZERO може застосовуватися на терасах, верандах, альтанках, балконах і лоджіях для скління тих проємів, де потрібна мінімальна висота нижнього профілю, вмонтованого в підлогу. Але не варто забувати, що дана система верхньоподвісні, тому конструктив верхньої частини проєму повинен бути досить міцним.

Поворотно-складна зсувна система безрамного скління TIARA MAX ZERO є різновидом системи TIARA MAX з виступаючою висотою нижнього направляючого профілю всього 7 міліметрів.

Можливо скління Г-оподібних, П-подібних, радіусних проємів і проємів складної форми з декількома кутами.

Кріплення профілю до скла проводиться за допомогою клею-герметика або силікону, а завдяки спеціальним штифтів в склі система витримує великі вітрові навантаження.

Максимальна водонепроникність обумовлена ​​використанням “розумних” заглушок на стиках стулок.

  • Прихований в підлогу поріг, видима частина всього 7мм
  • Два базових кольори: анодований алюміній і сірий антрацит
  • Висота скляних панелей 2500мм
  • Надійна система відводу вологи

Закрити

Форма прорахунку


такні


З установкою