ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
СКЛАДНА СИСТЕМА З НИЗЬКИМ ПОРОГОМ TIARA MAX FLAT
Замовити та отримати знижку

Розсувна поворотно-складна система безрамного скління TIARA MAX FLAT з низьким порогом, призначена для скління терас, веранд, альтанок, і літніх майданчиків ресторанів і кафе.

Система безрамного скління TIARA MAX FLAT є похідною від системи TIARA MAX. Стулки в ній також переміщаються по верхньому і нижньому направляючому профілю і збираються в зручну пачку в однієї або двох сторін отвору подібно книжці, перпендикулярно лінії скління. Основною її відмінністю є конфігурація і висота (23 мм) нижнього профілю. Система TIARA MAX FLAT може застосовуватися для скління проємів, через які планується часте переміщення людей. Такий низький профіль і його закруглена форма абсолютно не заважає ходіння через відкритий проєм на терасі, або в альтанці.

Поворотно-складна система безрамного скління TIARA MAX FLAT призначена для скління проємів висотою до 2700 мм. Стулки в даній системі використовуються досить значних розмірів, як для поворотно-зсувних систем террасного типу. Ширина скляних панелей може досягати 800 мм, а використання прогумованих роликів дозволяє стулкам рухатися плавно і безшумно.

В системі заповненням служить загартоване скло 10 мм. Всі металеві елементи фурнітури системи виконані з нержавіючої сталі і антикорозійних сплавів.

Ролики системи забезпечують тихохідне і плавний рух стулок в проємі. Обойми роликів виконані з міцного еластичного матеріалу, який покриває поверхні двох підшипників закритого типу. Всі металеві деталі роликів виконані з нержавіючих сплавів. Сам корпус роликів виконаний монолітним і не вимагає згодом налаштувань, це є його перевагою, так як в інших аналогічних системах, корпус складається з декількох збірних частин, які потребують налаштувань при сезонних змінах лінійних розмірів системи.

Для фіксації скла в стулковий профіль, крім полімерного клею, в даній системі застосовуються міцні штифти. Вони дозволяють склу не виходити з кріпильної камери профілю при сильному сонячному нагріванні полімеру і надійно фіксують скло в профілі при дуже сильних вітрових навантаженнях і поривах вітру.

Зона паркування стулок системи розсувного безрамного скління TIARA MAX FLAT є складальною, завдяки цьому в одну сторону можливо відкрити до 14 стулок, включаючи вхідні двері. Така конструкція паркувальної зони також дозволяє проводити сервісне обслуговування без порушення цілісності всієї системи. При правильній установці пластин в паркувальної зони, системі не потрібні ніякі додаткові настройки для коректної роботи.

У бічних профілях рами є 2 ряди гумових ущільнювачів, що дозволяє (на відміну від аналогічних систем) забезпечити підвищену герметизацію з боків проєму. У закритому положенні гумовий ущільнювач щільно прилягає до скла, захищаючи приміщення від проникнення дощу, снігу, пилу і вітру.

Система дозволяє склити прорізи різних форм від Г-образних, П-образних до радісних. Так само стулки системи можуть вільно проходити повороти профілю в таких нестандартних отворах, що є відмінною рисою системи TIARA MAX FLAT від поворотно-зсувних аналогів террасного типу.

Ущільнювачі між рухомими стулками виконані з комбінованого прозорого пластиково-силіконового матеріалу. Вони забезпечують захист від дощу, вітру, снігу, пилу і бруду. На поворотній стулці також присутній пластиково-силіконовий ущільнювач, що виконує ті ж функції, але відрізняється за формою перетину для можливості відкриття першої стулки.

Конструктив і матеріали системи TIARA MAX FLAT підібрані таким чином, що вона повноцінно виконує свої захисні функції в будь-який час року, забезпечуючи панорамний огляд зсередини заскленого приміщення.

  • Дуже добре підходить для скління проємів через які планується переміщення людей, поріг висотою всього 23мм
  • Значні розміри скляних панелей, ширина до 800мм, висота до 2700мм
  • Посилені деталі механізмів з нержавіючої сталі
  • Два контури гумових ущільнювачів в бічних профілях
  • В одну сторону можливо відкрити до 14 стулок

Закрити

Форма прорахунку


такні


З установкою