ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Шумоізоляція металопластикового вікна

Вуличний шум може стати причиною стресу, поганого сну, виснаженого самопочуття, неможливості сконцентруватись на справі. Якщо Ви проживаєте біля залізничної колії, дороги з інтенсивним рухом автомобілів, дитячого майданчику, то у Вас певне виникало бажання покращити шумоізоляцію Вашого помешкання. Але увагу варто приділити не лише стінам, але й вікнам.

Металопластикове вікно, на відміну від старих дерев’яних, захищає від зовнішніх факторів шуму краще. Але якщо навіть при щільно зачиненим вікнам, Вам здається, що вони не справляються, то тут потрібно шукати причини проникнення шуму з вулиці.

Основні причини поганої шумоізоляції металопластикового вікна

Зверніть увагу чи щільно прилягає стулка до рами. Простір між ними може утворюватись від провисання стулки, їхнє регулювання виправить цю проблему.

Можливо виникла деформація профілю через слабке армування і через це стулка металопластикового вікна погано прилягає до рами. У деяких випадках це можливо виправити.

Огляньте стан ущільнювачів, якщо вони потріскали та стали тверді та крихкі, то вони погано справлятимуться із прижимом вікна. В такому випадку їх бажано замінити на нові. В усіх металопластикових профілях є така змога. Але тут потрібно буде підібрати ущільнювач саме до Вашого профілю.

Якщо після встановлення віконної конструкції, Ви залишили не поштукатурені відкоси, і піна почала розсипатись – швидше за все у ній уже утворились щілини, які також можуть пропускати шум. Якщо при обстеженні Ви їх виявите, бажано оновити шов монтажної піни, та зашпаклювати його.

Вікно залишене в положенні мікропровітрювання та встановлений повітряний клапан на металопластиковому вікні також будуть причиною потрапляння небажаного шуму з зовні.

Додаткові засоби для покращення шумоізоляції вікна

Двохкамерний склопакет має кращі показники звукоізоляції, аніж звичайний однокамерний і суттєво знизить рівень шуму у домі. Але інколи цього може бути недостатньо.

Встановлення в склопакеті скла різної товщини та на різній відстані, хитрість яку застосовують для покращення шумоізоляції.

Скло триплекс – це багатошарове скло, в якому два або більше скла склеєні між собою полімерною плівкою. Склопакети з триплексом здатні зупиняти рівень шуму в 40 дБ. І являються безпечними, оскільки при розбитті уламки не розсипаються.

Закачування повітряних камер Аргоном, буде не лише засобом додаткової теплоізоляції склопакету, а ще й додатковим бар’єром від проникнення звуків з вулиці.

Хочемо зауважити, що замінити вже існуючий склопакет на новий, можна не замінюючи рами вікна, отже не завдавши жодної шкоди Вашому інтер’єру. 

Звернувшись до спеціалістів компанії «Слайдор», Ви отримаєте не лише підвищену шумоізоляцію Ваших металопластикових вікон, але й покращите їх теплоізоляцію. Це зробить ваше житло комфортним та затишним для відпочинку.