ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Алютех Тренд

Замовити та отримати знижку

Секційні гаражні ворота Алютех серії Тренд на скаді та під замовленняБілоруський бренд Alutech пропонує бюджетну лінійку власного виробництва – Trend. Якість цих конструкцій не опускається нижче припустимих норм безпеки і надійності. Одне з свідчень довговічності – 10 років гарантії на полотно.

Серія гаражних воріт «Тренд» підходить для регіонів з помірним кліматом та приміщень з нормальною вологістю. Дизайн задовільнить вимоги більшості замовників.

Характеристики Alutech Trend

Якщо в лінійці Аlutech Classik товщина полотна 45 мм, то в цьому випадку виробник обмежився 40-ка мм. Через це теплопередача упала до рівня 0,74 м² °С/Вт. Але це значення майже таке ж, як у цегляної стіни товщино 55 см.

Ще один крок для зниження ціни – заміна італійської автоматики «Комунелло» на китайську «АМ-моторс». Проте не треба хвилюватися, ці системи пройшли перевірку і нормально себе зарекомендували. Якщо ж ви недовіряєте виробникам з Китаю, можна замовити італійську комплектацію.

В усьому іншому Trend не відстає від Classik. Вони так само мають складові з оцинкованої сталі. Поліуретанова фарба для полотна вдосконалена додаванням поліамідних часток. Все разом забезпечує високу стійкість до корозії.

Довговічність рухомих деталей обмежена 25-ма тисячами циклів відкривання та закривання полотна. Відповідність нормам EN 12604 гарантує, що в жоден з цих разів система не зможе затиснути ваші пальці або пальці ваших дітей.

Зовнішній вигляд «Алютех Тренд»

Максимальна ширина гаражних воріт – 6000 мм, а висота – 3250 мм. Можна обрати буквально будь-який розмір з кроком 5 мм. За бажанням в такі полотна вмонтовують віконні конструкції і двері. Поріг останніх розміщують на висоті 18 мм, 100 мм, 145 мм від землі.
Дизайн представлений в 5-х малюнках панелей, 10-х базових кольорах лінійки RAL та 3-х варіаціях на тему імітації дерева.

Як видно, гаражні ворота – далеко не самі прості конструкції. Тому для правильного вибору краще звернутися до професійних консультантів компанії «Слайдор». Більше того, тут же можна замовити проектування і монтаж.

  1. Вдосконалене покриття робить надійним захист від корозії.
  2. Відповідають Європейським нормам безпеки.
  3. Великий асортимент панелей та покриття для дизайнерських рішень.
  4. Виготовляються в розмір вашого проєму.
  5. Найкраще рішення в бюджетному сегменті.

Завантажити сертифікат Декларація відповідності Будівельним директивам Європейського союзу в області безпеки продукції (гаражні ворота Classic з пружинами розтягування)

Завантажити сертифікат Декларація відповідності Будівельним директивам Європейського союзу в області безпеки продукції (гаражні ворота Classic з торсіонними пружинами)

Завантажити сертифікат По пожежній безпеці воротних панелей 40 мм и 45 мм

Завантажити сертифікат Сертифікат відповідності вимогам ISO 9001

Завантажити сертифікат Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на ворота секційні “АЛЮТЕХ” (Україна)

Завантажити сертифікат Сертифікат відповідності вимогам технічного регламенту Республіки Білорусь ТР 2009/013 / BY і ГОСТ EN 13241-1-2015

Закрити

Форма прорахунку


filenkaL-gofrM-gofr


12345678910