ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Розсувна система SLIDING
Замовити та отримати знижку

Проста і зручна система безрамного скління SLIDING з паралельним рухом стулок, призначена для безрамного скління альтанок, веранд, терас, павільйонів, літніх веранд ресторанів, а також для створення інтер’єрних скляних перегородок усередині приміщень. Система має низький поріг, висотою на вибір 7, 12,5, 31 мм. Поріг висотою 7 і 12мм абсолютно не заважає при ходьбі. Стулки системи рухаються залежно, вони зчеплені один з одним. При відкриванні системи, перша стулка витягує за собою всі інші.

Вагомою перевагою системи є те, що вона нижнєопорна. Тобто вся вага стулок доводиться на підлогу. Часто така складова є безперечною перевагою, оскільки для безпечного монтажу верхньо підвісних систем потрібні потужні несучі конструкції, які часто просто відсутні (особливо в літніх альтанках і верандах).

Безрамне розсувне скління SLIDING буває з 3-х і 5-й направляючим порогом, на кожній направляючій доріжці стоїть своя стулка. Скло рухаються на роликах по полозах нижнього профілю, заїжджаючи одна за іншу, як скло в шафі-купе і утворюють, пакет з 5-и стулок з однієї зі сторін системи. Така технологія дозволяє відкривати 80% площі скління. Для довгих отворів доцільно робити системи на 10 стулок, по дві на кожному рейці, з розсуванням на дві сторони.

Система як правило оснащується плоскими ручками з нержавіючої сталі. Можливе оснащення іншими,  ручками різних розмірів, дизайну і конструкцій.

Особливістю системи є те, що всі стулки зачепляються одина за одну і рухаються залежно. Тому, штовхаючи першу стулку, можна закрити всю систему – стулки витягнуться з парковки одна за одною і самі встануть в потрібне положення. Кожна стулка рухається на роликах, що спираються на нижній профіль. Нижній профіль кріпиться прямо на покриття підлоги (плитку, терасну дошку). В цьому випадку, по центру системи виходять відмінні розсувні двері, які можна оснащувати як штатними замками і ручками, так будь-якими позаштатними, призначеними для скляних дверей.

Профілі поставляються анодованими, сріблястого кольору природного алюмінію. Їх можна використовувати без фарбування. Підходять для оформлення будівель і інтер’єрів в сучасному стилі. Крім естетики, такий підхід дуже практичний, адже подряпати анодований профіль важче, ніж фарбований. Профілі системи можна піддавати порошковому фарбуванню в будь-який колір по палітрі RAL. Є можливість поставки профілів з забарвленням під дерево.

Ролики системи дозволяють регулювати нахил стулки для точного налаштування вертикального положення скла і рівного примикання стекол один до одного. У конструкції застосовуються тільки підшипники закритого типу, захищені від контакту з брудом і вологою. Саме це забезпечує їм дуже довгий термін експлуатації, тобто вони не стануть причиною передчасного виходу з ладу всієї конструкції.

Система SLIDING оснащується засувками оригінальної конструкції. Засувка монтується в бічній рамний профіль. Основна функція засувок – фіксувати крайню стулку, щоб, потягнувши за протилежну, можна було повністю закрити систему, розтягнувши стулки по всій її довжині.

Безрамна розсувна система SLIDING оснащується алюмінієвими ущільнювачами з фетром між стеклами. Фетровий ущільнювач розташований перпендикулярно склу та забезпечує надійне перекриття зазору між стеклами. Такий ущільнювач не псує зовнішнього вигляду системи і добре захищає від атмосферних опадів і вітру.

Система пристосована для використання загартованого скла товщиною 8 мм і 10 мм. Система дозволяє робити стулки висотою до 3000 мм, вагою до 80 кг. Скло може бути оброблено будь-яким сучасним способом. Є можливість нанести гравіювання, створити зображення, матуванням окремих ділянок скла або нанести на скло растровий кольоровий фотодрук. Це особливо цінується приватними замовниками, які придбають конструкцію для оформлення кафе або офісу. Ефектно виглядають розсувні конструкція з нанесеним на неї логотипом підприємства. Крім того, друк дозволяє зробити інтер’єр приміщення оригінальним, якщо конструкція використовується в якості внутрішньої перегородки.

Верхній профіль просто фіксує скло, не даючи йому випасти з вертикальній площини. У верхньому профілі скло рухаються за допомогою роликів, що дозволяє стулці в системі працювати тихо і безшумно. Відповідно, верхній профіль не несе ніякого навантаження, крім вітрового. Це знімає будь-які спеціальні вимоги до силової конструкції скляної будови.

Система підходить для монтажу на будь-які отвори в будь-яких будівлях, причому без додавання додаткових профілів або силових кронштейнів для кріплення.

  • Легке відкривання і закривання системи
  • Низькі пороги 7 і 12,5 мм
  • Максимальні розміри стулок: ширина до 1200мм висота до 3000мм
  • Надійні механізми з антикорозійних матеріалів
  • Продумана система ущільнювачів по всьому контуру конструкції

Закрити

Форма прорахунку


такні


З установкою