ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
РОЗСУВНА СИСТЕМА ПОДВІЙНОГО СКЛІННЯ SLIDING MAX
Замовити та отримати знижку

Розсувна система скління SLIDING MAX з паралельним рухом стулок, призначена для більш теплого скління терас, веранд, альтанок і ресторанів, кафе. Висота порога становить всього 15 мм, завдяки цьому він абсолютно не заважає проходити через систему. Це покращений варіант систем безрамного скління c застосуванням загартованого склопакета і паркуванням стулок паралельно лінії скління. Використовується склопакет товщиною 20мм за формулою 4-12-4 мм, або 6-8-6 мм. Також можливе використання енергозберігаючого склопакета або з тонуванням (бронза, графіт).

Перевагою системи є те, що вона нижнєопорна тобто вся вага стулок доводиться на підлогу. Особливістю системи є те, що всі стулки зчеплені один з одним і рухаються залежно. Тому, штовхаючи першу стулку, можна закрити всю систему – стулки витягнуться з парковки одна за одною і самі встануть в потрібне положення. Кожна стулка рухається на роликах, що спираються на нижній профіль. Нижній профіль кріпиться прямо на покриття підлоги (плитку, терасну дошку). 

Система SLIDING MAX має гарне ущільнення – 4 контура фетрового ущільнювача між стулками, два контури фетрового ущільнювача між стулками і рамою і два контури фетрового ущільнювача між нижнім стулковим і несучим профілем. В системі використовуються посилені ролики з покриттям з поліаміду, що забезпечують плавне ковзання стулок. Кожен ролик витримує навантаження 120 кг, завдяки цьому ширина стулки може досягати 1500 мм.

Система стійка до корозії, всі профілі алюмінієві, всі деталі фурнітури – з нержавіючої сталі і пластика. Стандартне покриття профілів Anthracite grey, але за бажанням можуть бути пофарбовані в будь-який колір за шкалою RAL, можлива фарбування профілів під дерево.

  • підвищені енергозберігаючі характеристики в порівнянні з системами одинарного скління
  • покращений захист від вітру, пилу, шуму завдяки 4 контурам ущільнення між стулками
  • велика площа скління стулки розміром шириною до 1500мм, висотою до 3000мм
  • надійна фурнітура з нержавіючої сталі, кожен ролик розрахований на навантаження в 120кг 
  • безліч різних кольорів, в тому числі зі структурою дерева

Закрити

Форма прорахунку


такні


З установкою