ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Провітрювання з зачиненими вікнами!

Вже похолодало і провітрювання приміщення ускладнилось через низьку температуру на вулиці, навіть в режимі  мікропровітрювання без опалення досить зимно залишати вікно на ніч.
Але все ж вихід є.Компанія «Слайдор» пропонує у Чернівцях для металопластикових вікон енергозберігаючий регулятор провітрювання приточний клапан climAktivPlus від Salamander.

Приточний клапан climAktivPlus для любого типу металопластикового вікна.

Цей пристрій працює в автоматичному режимі, пропускає до 3-х куб.м. повітря на годину, а при збільшенні потоку повітря перекривається клапан і у вас не виникає відчуття протягу, також його можна примусово закрити. Окрім цього повітря проходячи через фальц вікна частково підігрівається і потрапляє у кімнату вже з вищою температурою ніж на вулиці.Принцип роботи клапана металопластикових вікон
Монтується повітряний клапан у фальц стулки дуже просто, не потребує ніяких фрезерувань і свердлінь вікна, весь інструмент що Вам потрібно це викрутка і гострий ніж, підходить на любий тип пластикових вікон.
Звертайтесь у наш Чернівецький офіс і ми надамо Вам вичерпну інформацію по приточному клапану climAktivPlus для металопластикових вікон.