ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Протизламна фурнітура для вікон або як захистити дім від злодіїв.

На жаль, просто зачинені металопластикові вікна та вхідні двері не є гарантом того, що квартирні крадії не потраплять у ваш дім. Найбільше в цю халепу потрапляють жителі перших та останніх поверхів. Металопластикові вікна, терасні та балконні двері, що не обладнані додатковим захистом, за статистикою крадіжок на першому місці серед шляхів проникнення в житло.

Як відбувається проникнення в дім?

Грабіжники відносно швидко можуть відкрити вікно простими інструментами. Майже 70% всіх проникнень через вікно відбуваються за допомогою 6-12 мм викрутки.

Запобігти привласненню вашого майна та вторгненню небажаних гостей можна різними засобами – захисні ролети, металеві решітки є одними із надійних та популярних методів. Але естетичніше вони виглядають на офісах та магазинах, в домі ж можуть позбавити вас відчуття затишку. А погодьтесь, що решітки на вікнах та опущені ролети створюватимуть, лише дискомфорт. Також можна скористатися електронним захистом, встановивши сигналізацію. Але є ще один варіант, надійний і водночас непомітний – це протизламна фурнітура для металопластикових вікон. Багато виробників фурнітури на ринку пропонують цю опцію, ми ж використовуємо одні із найкращих це австрійська фурнітура Масо та німецька Siegenia.
 
Протизламна фурнітура може відрізнятись ступенем захисту (RC- resistance class – в перекладі з анг., клас опору), але основні складові залишаються ті ж.
 
• Грибоподібні цапфи;
• Протизламні відповідні запірні планки;
• Пластина від висвердлювання ручки;
• Ручка з кнопкою або з ключиком.
 
 
 
 
 
 
Існує декілька ступенів захисту відповідно до загальноєвропейського стандарту DIN EN 1627:2011, що застосовується до дверних блоків, вікон, навісних фасадів, решіток і віконниць.
 
 

Обов’язковим правилом, яким нехтують виробники металопластикових вікон, є встановлення у раму вікна з протизламною фурнітурою квадратного армування. Оскільки протизламні планки, що закручуються у пвх раму, повинні бути зафіксовані і в армуючий профіль, щоб не зірватись при першому застосуванні сили. «Слайдор» такими речами не ігнорує.

Зробимо висновки – взламати можна все, але дивлячись скільки на це часу піде. Потрачений час на злам вікон, якраз і є критерієм протизламної фурнітури. Чим більше перешкод на шляху у злодія, тим швидше всього він передумає це скоювати, боячись бути поміченим.

 

 

Щоб отримати більше інформації про міри захисту ваших металопластикових вікон, балконних та терасних дверей завітайте офіс компанії «Слайдор» або отримайте інформацію телефоном.