ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Salamander Streamline

Замовити та отримати знижку

вікна саламандер стрімлайн

Вікна з серія профілів Streamline від компанії Salamander виробляється виключно в Німеччині, а значить відповідає не тільки українським, а і європейським вимогам. Що і казати, коли заявлений термін експлуатації вікон – не менше 45 років.

Галузі використання даних віконних конструкцій доволі широкі – від приватних будинків різних архітектурних стилів до вітрин офісів та магазинів. Одним словом будь-які об’єкти, що потребують високої енергоефективності і великої площі скління. Так максимальні розміри стулок обмежуються шириною до 1400 мм та площею до 2,3 м²!

Характеристики вікон Salamander Streamline
Серія Streamline розділена на 2 лінійки – AD і MD. Серед спільних характеристик можна виділити монтажну глибину 76 мм. Вона дозволяє використовувати двокамерні склопакети товщиною до 48 мм. Завдяки цьому теплоізоляційні показники вікна стають на один щабель з 7-8 камерними системами глибиною від 80 мм.
Опір теплопередачі 5-, або 7-камерних профілів MD становить до 0,67 м²х°C/Вт. А 5-камерної конструкції AD – до 0,70 м²х°C/Вт (сталь з термоізоляцією). При цьому вікна Salamander Streamline здатні протистояти не тільки зимовому холоду і літній спеці, а і проникненню зі зломом (клас захисту RC 2). Ще один компонент захисту і комфорту – високі звукоізоляційні показники до 47 дБ.

Дизайн вікон Salamander Streamline

Форма профілів може бути класична пряма, або ж заокруглена, що розширює можливості для дизайнерів. Ще більше креативу, надійності і енергоефективності дає можливість замовити вікна Streamline з алюмінієвим захисним облицюванням профілю у будь-якому кольорі. Поверхня профілю має неперевершиний, ідеально білий глянцевий колір. За бажанням можна замовити вікна з профілем зі структурою дерева, оклеєний оригінальними плівками Salamander.
За зручність експлуатації відповідає австрійська фурнітура Мако.

Якщо вас зацікавила ця серія, зверніться до спеціалістів «Слайдор» і вони з задоволенням дадуть відповіді на усі ваші питання.

  1. Високі поканики з енергозбереження – товщина профілю 76мм, склопакети до 48мм.
  2. Надміцні характеристики – ширина поворотно відкидних стулок може досягати 1400мм.
  3. Захист проникненню зі зломом до класу захисту RC 2.
  4. Високі звукоізоляційні показники до 47 дБ.
  5. Великий гарантійний термін, та термін експлуатації вікон.
  6. Задовільнить самого вибагливого дизайнера – декілька видів геометрії профілю, та більше  40-ка кольорів ламінаційної плівки.
  7. Зроблено в Німеччині компанією з більш як 100 річним досвідом.
  8. Для вибагливих шанувальників якісних, довговічних, теплих вікон.
Профільна система Країна виробник Матеріал клас профілю Монтажна глибина, мм геометрія стулки  товщина армування, мм кількість контурів ущільнення максимальна товщина склопакету, мм фурнітура країна виробник колір Термін експлуатації не менше років
Саламандер Стрімлайн Німеччина ПВХ А 76 пряма або заокруглена 1,4; 2 2 упорних 48 Мако Австрія 40 по каталогу Саламандер 45

Порівняти всі вікна

переріз рами та округлої стулки вікна Саламандер Стрімлайн переріз рами та прямої стулки вікна Саламандер Стрімлайн максимальні розміри стулок вікон Стрімлайн в залежності від кольору та армування Максимальні розміри рами вікна в залежності від кольору

 

Завантажити сертифікат ISO 9001 : 2015

Завантажити сертифікат ISO 9001 : 2015 (англійська)

Завантажити сертифікат IQNet (англійська)

Завантажити сертифікат Vinyl Plus 2018 (англійська)

Завантажити каталог основних профілів Salamander

Закрити

Форма прорахунку


12345678