ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Чи варто замінювати металопластикові вікна взимку?

montaj_okon_zimojНа вулиці зима і питання збереження тепла в приміщенні постає на перший план. Ті хто планує заміну металопластикових вікон та дверей в холодну пору року часто задають нам запитання: чи здійснюємо ми монтаж взимку? Відповідаємо: «Так». І навіть наводимо аргументи чому не варто переносити монтаж до весни.

 

 

1. Одним із побоювань клієнтів є переохолодження приміщення. Хочемо заспокоїти, що віконний проєм стоятиме відкритий до 1 години часу, тому це можна прирівняти до тривалого провітрювання кімнати. І жодна опалювальна система не замерзне за цей період – за що багато хто хвилюється. А щоб члени вашої родини не захворіли від зниження температури в кімнаті, можна запропонувати їм прогулятися.

2. Взимку використовується професійна монтажна піна, що зберігає свої характеристики (розширення та прилипання) при температурі до -10°. Якщо все ж на дворі буде холодніше, це не завадить Вам викликати замірника, обговорити з ним ваші побажання стосовно конфігурації вікна та вибрати матеріали для його виготовлення, а от монтаж ми заплануємо вже на більш сприятливу погоду.

3. Можна отримати додаткові знижки та взяти те ж вікно за вигіднішу ціну, оскільки взимку у виробників вікон менший попит.

4. Ваше замовлення ймовірніше виготовиться швидше, внаслідок меншої кількості охочих замінити вікна в холодну пору року.

5. Взимку монтаж проводиться без поспіху і ретельніше, отже можна сказати якісніше. До того ж Ви матимете змогу відразу переконатися в якості роботи та придбаного товару. Через те, що всі недоліки (протяги, не запінені щілини, розгерметизовані склопакети) найкраще помітні в холодну пору, і їх можна буде виправити одразу на місці

6. Час монтажу обираєте Ви, внаслідок відсутньої черги на установку. В сезон, коли в установщиків заплановано 10 монтажів вікон в день, частіше вам назначають час встановлення.

У зимнього монтажу є свої переваги над літнім. Тому не відмовляйте собі у придбанні якісної, бездоганно встановленої та ще й за вигідною ціною продукції. Зателефонуйте нам, щоб ми надали Вам консультацію щодо ваших ідеальних дверей чи вікна.