ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Ми розширили асортимент ламінаційних плівок для профільних систем Epsilon

Щоб підкреслити індивідуальність Вашого будинку ми розширили асортимент ламінаційних плівок для профільних систем Epsilon.
 
Металопластикові вікна бувають двохсторонньої ламінації  – колір на білій чи кольоровій основі , та односторонньої ламінації – колір на білій основі.

Ламінація ПВХ профілю відбувається шляхом  нанесення декоративної ПВХ плівки на ПВХ профіль, методом їх нагрівання до певної температури та з’єднанням за допомогою спеціального клею та обладнання.
 
При підборі кольору металопластикових вікон варто взяти до уваги дизайн фасаду та приміщення з середини, колір покрівлі та взагалі стиль будинку. До цього питання краще підійти зважено, враховуючи переваги та недоліки ламінованих профілів. 
 

Нестандартні кольори ламінаційних плівок:

Переваги:
• Широкий асортимент кольорової гами.
• Технологія ламінування абсолютно безпечна та не завдасть жодної шкоди Вашій родині.
• Відтінок вікон з імітацією деревини ймовірніше коштуватиме дешевше, аніж придбання дерев’яних вікон. І такі вікна не потребують регулярного догляду так, як деревина.
• Кольорові вікна стійкі до погодніх умов.
• На відміну від білих, на кольорових вікнах менше видно пилу та бруду. 
 
Недоліки:
• Вартість ламінованих вікон дорожче в порівнянні з білими.
• Якщо Ви обрали вікна в кольорі, тоді їхня комплектація – підвіконня, ручки, антимоскітна сітка так само, як і вікна, коштуватимуть більше аніж в білому кольорі.
• Вікна в темних кольорах  реагують на зміну температури сильніше, якщо зрівнювати зі світлими відтінками. Коефіцієнт розширення у них більший. По цій причині технологи рекомендують виготовляти вікна та двері в темних кольорах на 10% меншими від максимально допустимих розмірів білих вікон. 
 
Якщо Ви плануєте купити металопластикові вікна та сумніваєтесь з кольором, зателефонуйте в офіс компанії «Слайдор» і наші менеджери радо представлять Вам асортимент ламінаційних плівок та проконсультують.