ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Як обрати вікно в дитячу

Вибір металопластикового вікна в дитячу кімнату дуже важливе рішення, адже в ньому перебуватиме ваш найдорожчий скарб. Існує багато параметрів на які вам варто звернути увагу перед прийняттям цього рішення.
 
Відсутність протягів та теплоізоляція. Щоб ваш малюк не замерзав і як наслідок не хворів, потрібно створити йому теплий клімат та комфортні умови. Для металопластикових вікон бажано обирати ПВХ профіль починаючи з 5 камер  та двохкамерний склопакет з енергозберігаючим покриттям та інертним газом. Три скла також нададуть вашим вікнам покращену шумоізоляцію, щоб вуличний гуркіт, не дай Бог, не потривожив сон вашого дитя. Також в нас є спеціальні шумоізолюючі склопакети, в яких встановлено скло триплекс, таке скло до того ж важко розбити.

Якщо дитяча кімната виходить на сонячну сторону, бажано використати в склопакеті сонцевідображаюче скло Solar, одночасно воно є і енергозберігаючим. Це скло зменшить кількість проникаючого сонячного тепла, не дасть дитячим меблям вигоріти та втратити колір. Такий склопакет по ціні дещо вищий, аніж зі звичайним енергозберігаючим склом. Однак за рахунок збереження електроенергії витраченої на охолодження чи обігрів кімнати, покупка оправдовує себе.
 
Безпека. Сучасні дітки розвиваються не по роках, а по днях. І бачачи, як батьки відчиняють вікна, вже й самі намагаються це зробити. Щоб спокійно залишати дитинку саму в кімнаті і бути Віконний замок з тросиком. Принцип монтажу, той же - частина механізму монтується на раму, інша на стулку, що з’єднуються між собою тросом. Він обмежує ширину відкривання на свою довжину.впевненим, що вона не випаде з вікна ми пропонуємо встановити «Дитячі замки» або віконні ручки з ключиками. На даний момент їх існує широкий асортимент:
• Блокувач відкривання стулки. Складається з двох частин. Одна монтується на раму, інша на стулку. Зачиняється за допомогою ключа. Дозволить відчинити вікно лише в положення відкиду.
• Віконний замок з тросиком. Принцип монтажу, той же – частина механізму монтується на раму, інша на стулку, що з’єднуються між собою тросом. Він обмежує ширину відкривання на свою довжину.
• Ручка з ключиком. Ключ зафіксує ручку в закритому положенні або на відкид по вашому бажанню. І не дасть вашій малечі її повернути, щоб відчинити вікно.
 
Для встановлення таких замків чи заміни ручки достатньо тата, який вміє користуватися викруткою.
 
Блокувач відкривання стулки. Складається з двох частин. Одна монтується на раму, інша на стулку. Зачиняється за допомогою ключа. Дозволить відчинити вікно лише в положення відкиду.Комфорт. Щоб вашим дослідниками було комфортно спостерігати за зовнішнім світом біля вікна, надайте перевагу якісним та міцним підвіконням. Надійні виробники використовують товсті шари глянцевого покриття, тоді на них буде менше подряпин від контактів з іграшками. Щоб в кімнаті було світло та сонячно, обирайте вікна з мінімальною кількістю імпостів (перекладин).
 
Гігієна та екологічність. Всі профільні системи, з яких ми виготовляємо вікна і які вам пропонуємо, мають сертифікати відповідності державним санітарним нормам як Українським так і Європейським.
Металопластикові вікна на відміну від дерев’яних не потребують регулярного перефарбування та покриття лаком, вони не гниють та в них не житимуть шкідники.   Їх достатньо помити побутовими миючими засобами.
 
 
Якщо ви маєте намір встановити нове металопластикове вікно в дитячій кімнаті, зателефонуйте нам, ми вам допоможемо зробити правильний вибір.