ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Як заощадити при виборі металопластикових вікон

Металопластикові вікна являються значною статтею витрат при ремонті будинку чи квартири і є не найдешевшим вибором засклення. При цьому ціна є вагомим фактором при покупці віконих конструкцій. Розглянемо варіанти, де на вікнах можна зекономити не втрачаючи на якості.

 

 

1. Придбавши вікно на початку сезону, можна отримати додаткові знижки. Оскільки в період розпалу – з червня-жовтень, виробники завалені роботою та їхній товар має високий попит, як наслідок очікувати на знижки марно. А от якщо замінювати вікна взимку або ж не в самий пік сезону, віконні фірми, щоб дозавантажити виробництво роблять сезонні акції.

2. Білі вікна дешевші в порівнянні з ламінованими на 30-50%. Колір металопластикових вікон є одним із формуючих факторів ціни. Пояснюється все тим, що ламінація це додаткова робота та затрати матеріалів. Найдешевші білі вікна, одностороння зовнішня ламінація буде на ≈30% дорожче, двосторонній колір здорожчить вікна на ≈50%.

3. Конфігурація вікна відіграє роль у ціноутворенні. Вікно, що не відкривається (глухе) дешевше від відкривного на 1000-1500 грн. Оскільки у відкривному вікні з’являються такі додаткові матеріали, як стулка та фурнітура.

Не замовивши декілька додаткових стулок, ви значно заощадите. Та все ж ми рекомендуємо залишати, хоча б по одному відкривному вікні у кімнаті, для провітрювання та не робити глухими вікна, які розміщені високо і до яких не буде доступу, щоб їх помити. 
Кількість імпостів, перетинок, на яку ви бажаєте поділити ваше вікно також змінює вартість.

Якщо критерії ціна і гарна якість ми зможемо допомогти з підбором оптимальної конфігурації.

 

 

 

 

 

4. Відмова від декоративних елементів, таких як шпрос та фальшімпост, збереже ваші кошти.

5. Придбавши вікна у виробника вікон, ви не переплачуєте дилерську націнку.

6. Країна виробник пвх профілю впливає на ціну. Металопластикові вікна з матеріалів вітчизняного виробництва дешевше в ціні аніж з імпортних. Так як складовими ціни є доставка, логістика, курсова різниця.

7. Економія на об’ємі. Купуючи всі вікна одночасно, ви заощаджуєте на накладних витратах пов’язаних з обслуговуванням одного замовлення. Фірма-виробник зацікавлена у збільшенні об’ємів продажу, тому ймовірніше зробить вам вигідну пропозицію.

Якісні металопластикові вікна не можуть коштувати дешево, але як заощадити при їхньому виборі допоможуть спеціалісти компанії Слайдор.