ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Епсілон Оптіма

Замовити та отримати знижку

окна эпсилон оптимаЯкщо говорити про бюджетний сегмент, то серію 6-камерних профілів «Оптіма» бренду «Епсілон» можна віднести до категорії ціна-якість.

Вікна Epsilon випускаються вітчизняним виробником, який розпочав працювати ще в 1993 році. Тобто компанія знає потреби українського ринку і адаптує свій продукт під наш клімат і будівельні норми. Цей бренд являється одним із лідерів серед доступних, але якісних профілів. Такі вікна можна рекомендувати для квартир, приватних будинків, громадських закладів і навіть промислового будівництва.

Характеристики «ЕпсілонОптіма»

Ця серія відповідає вимогам державних будівельних норм, як в плані енергоефективності, так і в питанні надійності. 6 камер і монтажна глибина 70 мм дозволяють установлювати на цей профіль енергозберігаючі двокамерні склопакети товщиною 42 мм. Якщо ж питання теплоізоляції не таке важливе, то можна оснастити систему склопакетами завтовшки 24, або 34 мм.
Міцності конструкції надає П-подібне армування, що застосовується в стулці та рамі системи.

Дизайн EpsilonOptima

В стоковому варіанті профілі виконані в білому кольорі, а ущільнювач – в сірому. Але при бажанні можна замовити 5 типів ламінації: «золотий дуб», «махагон», «темний дуб», «горіх», «антрацит» в такому випадку ущільнювачі зі сторони ламінації будуть чорні.
Що стосується фурнітури, то компанія «Слайдор» пропонує 2 варіанти – «Аксор» від українського виробника і «Зігенія» – від німецького.

  1. Енергоефективність відповідає сучасним вимогам та будівельним нормам.
  2. Товщина профілю 70мм, 6 камер, двокамерні склопакети товщиною до 42мм
  3. Комплектуються Німецькою фурнітурою Зігенія, за необхідністю з класом протизамності RC1.
  4. Шість кольорових рішень профілю.
  5. Вікна Епсілон Оптима відповідають програмам фінансування  енергоефективності житла IQ energy та Ощадний дім.
  6. Гарне рішення для теплих вікон за помірні кошти.
Профільна система Країна виробник Матеріал клас профілю Монтажна глибина, мм геометрія стулки  товщина армування, мм кількість контурів ущільнення максимальна товщина склопакету, мм фурнітура країна виробник колір Термін експлуатації не менше років
Епсілон Оптима Україна ПВХ Б 70 пряма 1,4 2 упорних 42 Аксор Україна, Зігенія Німеччина пять основних 35

Порівняти всі вікна

Розріз рами та стулки вікна Епсілон Оптіма з однокамерним склопакетом Розріз рами та стулки вікна Епсілон Оптіма з двокамерним склопакетом товщиною 42мм

Закрити

Форма прорахунку


12345678