ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Енергозберігаючі металопластикові вікна з поверненям до 35% від їх вартості та кредитом до 3-х років

Видачу теплих кредитів на вікна в 2020 року відновлено.

До 14 000 грн чи 35% суми кредиту відшкодування, можливо отримати при купівлі енергозберігаючих металопластикових вікон, взявши участь у програмі енергоефективності від Ощадбанку в 2020 р. 
В квітні 2020 року держава відновила програму «теплих кредитів», виділивши на неї 400 млн грн., з них 202,2 млн грн. передбачено на відшкодування пов’язані з витратами на енергоефективні заходи, 190 млн грн – на компенсацію витрат ОСББ на термомодернізацію приміщень.

Перелік об’єктів та енергоефективного обладнання та/або матеріалів, на яке здійснюється відшкодування:
Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів – (Світлопрозорі конструкції з енергозберігаючим склом, у тому числі металопластикові вікна, балконні двері для місць загального користування (під’їздів, підвалів, технічних приміщень, горищ тощо) (крім таких, що мають однокамерний склопакет));
Населення одно- та двоквартирних житлових будинків – Металопластикові вікна, балконні двері з енергозберігаючим склом (крім таких, що мають однокамерний склопакет);
Населення квартир у багатоквартирних житлових будинках – Металопластикові вікна, балконні двері з енергозберігаючим склом (крім таких, що мають однокамерний склопакет).
 
Алгоритм дій для отримання компенсації по енергопрограмі: «Теплі кредити».
1. Зателефонувати нам та записатись на замір. Разом із менеджером підібрати енергозбегрігаючі металопластикові конструкції.
2. Підійти в Ощадбанк разом з рахунком-фактурою на товар і необхідними документами. 
3. Сплатити перший внесок від 10% від суми та обов’язкові одноразові платежі. Оформити кредит.
4. Підтвердити в офісі, що вам кредит надано, щоб запустити замовлення в роботу.
5. Після отримання товару, надати банку документ, що підтверджує придбання товару (накладна/акт виконаних робіт).
6. Отримати відшкодування на Ваш банківський рахунок. Після цього Ви можете погасити кредит або виплачувати його надалі в обумовлений в договорі термін.
 
Необхідні документи:
• Паспорт та ідентифікаційний код.
• Довідка про заробітну плату за 6 місяців або декларація фізичної особи-підприємця за 2 останніх квартали (якщо подається щоквартально) чи за останній рік (якщо подається щорічно) або довідку про нарахування пенсії.
• Рахунок-фактура на придбання вікон.
 
Умови кредитування:
• Строк кредиту: до 3-х років.
• Сума кредиту: 1000 – 50000 грн
• Початковий внесок: від 10% вартості.
• Процентна ставка: 17,99% річних. 
(З них 15% компенсують проживаючим у м. Чернівці з міського бюджету або 10% проживаючим в Чернівецькій обл. з обласного бюджету по передбачених енергоефективних програмах ).
• Комісія при оформленні кредиту: 4,99%.
 
Обов’язкові платежі:
• Страхування від нещасного випадку: 450 грн
• Страхування життя: 500 грн
• Відкриття рахунку: 300 грн
• Обслуговування картки: 75 грн/міс. (0 грн/міс., якщо сума платежів по картці перевищуватиме 3000 грн/міс.)
 
Скориставшись такою програмою та впровадивши енергоефективні заходи, родини зможуть заощаджувати в середньому від 30% до 50% на комунальних послугах.
 
Компанія Слайдор надає «теплі кредити» з 2016 року та успішно допомогла утеплити житло якісними енергозберігаючими вікнами та дверми десяткам родин, при цьому заощадити на їх придбанню, отримавши на них компенсацію.