ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Фрамужне вікно з фрикційними ножицями

Щоб зробити вікно зручним для Вас у повсякденному використанні, при замовленні Вас завжди запитають, як Вам хочеться, щоб воно відкривалось. Можливості віконної фурнітури та асортимент величезний. Виробники намагаються не стояти на місці, тому удосконалюють вже працюючі та створюють нові варіанти.

Одним із варіантів відкривання металопластикового або алюмінієвого вікна є відкидне. Воно передбачає розміщення петель знизу стулку. Таким чином дозволяючи відкидати її на провітрювання.

Відкидне вікно

Коли стоїть задача у відкидному вікні, яке розміщене високо –  фрикційні ножиці є вирішенням. При звичайній відкидній фурнітурі ручка розміщується у верхній частині стулки металопластикового (алюмінієвого) вікна. Не завжди до неї можна дістатись без допомоги стільця. А якщо це фрамуга над дверми, то тим паче.

Така фурнітура виконує свою роботу без використання петель, тому візуально здаватиметься, що петлі приховані. При цьому вона створює хороший прижим по всьому контуру вікна.
Завдяки своїй особливості, верхньопідвісні металопластикові вікна застосовуються в організації доступного використання для людей з обмеженими можливостями. Також вони популярні в приватному будівництві і навіть на промислових об’єктах.

Форточка с фрикціонними ножицями

Переваги фрикційної фурнітури:
• Можливість регулювати кут положення стулки та об’єм потрапляючого повітря.
• Фіксація стулки в будь-якому положенні.
• Легкий доступ до зовнішньої сторони вікна, в куті 90 градусів, що дозволяє легко його помити.

Якщо Вас зацікавило таке конструктивне рішення при виготовлені вікон, телефонуйте в офіс компанії «Слайдор». Наші спеціалісти-консультанти допоможуть з підбором оптимальних матеріалів для такого металопластикового вікна.