ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Cкладна система Butterfly
Замовити та отримати знижку

(RU)

ціна

висота

ширина

прорахувати

Дана система застосовується в основному для скління балконів та лоджій, також альтанок, веранд в тих випадках, коли через засклену зону не проходитимуть люди, та нижній профіль не стане перешкодою. Конструкція BUTTERFLY дозволяє практично повністю відкривати засклене місце.
Стулки в системі пересуваються по нижній і верхній алюмінієвій направляючій і складаються «книжкою» у однієї зі сторін. Відкривання даної системи може бути, як на одну, так і на дві сторони що залежить від побажання клієнта та форми скління. В одну сторону, можливо відкрити тільки 8 стулок. Для довгих систем, що вимагають більшу кількості стулок, використовується відкривання на дві сторони, що дозволяє збільшити кількість стулок вдвічі.

Система BUTTERFLY дозволяє склити приміщення різної форми: прямі, Г- подібні, П-подібні, радіусні складної форми з декількома кутами. Система витримує значні вітрові навантаження (до 150 кг/кв.м). Крім того, система BUTTERFLY стійка до корозії, всі її профілі виготовлені з алюмінію, а інші деталі – з нержавіючої сталі та пластика. В системі застосовуються ролики з якісними опорними підшипниками закритого типу які захищені від попадання бруду та вологи.

Максимальна висота скління становить 2300 мм. При цьому ширина стулок не повинна перевищувати 650 мм, використання більш широких стулок може ускладнити їх налагодження та роботу.
Підшипники та роликові каретки витримує вагу в 20 кг, що дозволяє встановлювати стулки вагою до 40 кг. На відміну від аналогічних виробів інших виробників, роликові каретки BUTTERFLY не мають пластикових деталей (крім обойми роликів, виконаних з ударостійкого полістиролу).
Несучий профіль в системі виконаний з анодованого алюмінію завтовшки 3 мм і має сріблястий відтінок природного металу. За бажанням профіль може бути пофарбований порошковою фарбою згідно каталогу RAL. За попереднім замовленням можлива поставка профілів, забарвлених «під дерево».
Для фіксації в закритому положенні розсувної стулки застосовуються замки зі зручним приводом-ланцюжком.
Крім того, особливістю системи безрамного скління BUTTERFLY є використання спеціального пристрою – тримача стулок, що фіксує розсувні стулки в парковці у відкритому положенні.
Збірка стулкових профілів зі склом виконується шляхом склеювання їх між собою спеціальним клеєм для скла або силіконом. Якщо скло розбивається, то витягти його уламки дуже важко, часто такий фрагмент профілю легше просто видалити і викинути. Скло тримається не тільки за рахунок високої адгезії, геометрія стулковий профілів така, що застиглий клей утворює валик, який робить витяг (або випадання) скла неможливим.
Використовується тільки безпечне загартоване скло. Є профілі для використання стекол різної товщини від 8 до 10 мм. За бажанням можливе тонування скла.
Всі поставлені пластикові деталі мають сірий колір.

  • можливість скління балконів складної форми з переміщенням стулок через кути;
  • повнота відкривання – засклене місце відкривається майже повністю;
  • простота мийки стулок – вони легкодоступні на парковці;
  • проста система відкривання і закривання дозволяє легко провітрювати приміщення і підтримувати оптимальний температурний баланс в приміщенні.

система безрамного скління батерфляй

Закрити

Форма прорахунку


такні


З установкою