ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Верхньоподвісна безпорожна система FLOPPY
Замовити та отримати знижку

Безпорогова підвісна система безрамного скління FLOPPY, призначена для скління альтанок, веранд, терас, скляних фасадів кафе та ресторанів для створення інтер’єрних скляних перегородок всередині приміщень. Дозволяє повністю відкривати засклений отвір. Має повністю верхньопідвісну конструкцію, завдяки чому підлога залишається вільною, нічого не заважає вільному проходу.

Систему FLOPPY можливо виконати з різними варіантами паркування стулок. Можна робити звичайну поперечну парковку, парковку поздовжню, а також більш складні варіанти.

На стороні парковки, перша стулка в системі робиться опорною. Її можна використовувати як звичайні опорно суцільноскляні двері, можна оснащувати різними типами ручок і замків, призначених для таких дверей. Ці двері забезпечує можливість наскрізного проходу через закриту систему, без необхідності задіяти зсувні стулки. Перша опорна стулка завжди повинна перекривати паркувальну зону.

Система має однаковий верхній і нижній стулковий профілі. У цій системі не використовуються поворотні в підлогу нижні профілі, що є серйозним аргументом на користь вибору саме FLOPPY. Крім того, подібна компоновка полегшує монтаж всієї конструкції. Після завершення робіт внизу залишаються лише розташовані врівень з підлогою пластикові круглі втулки, що є відповідними частинами для язичків засувок.

Система має двоконтурне щіткове ущільнення, як зверху, так і знизу. Профілі системи підлягають порошковому фарбуванню в будь-який колір по RAL, можна виконати фарбування під дерево.

Всі деталі та частини системи виконані з антикорозійних матеріалів – алюмінію, нержавіючої сталі, ударостійкого пластику.

Роликові каретки системи FLOPPY мають складну багатороликову конструкцію. Всі ролики мають якісні підшипники. Завдяки їх конструкції і якості система має плавний і тихий хід стулок, з легким рухом без докладення великих зусиль. Незважаючи на те, що вага стулок є дуже великою.

Система FLOPPY дозволяє використовувати скло товщиною 10 мм, при цьому висота стулки може досягати 3500 мм і важити 80 кг. Використовується гартоване скло з полірованим округленим краєм. Також можливе використання триплекса з гартованого скла. Скло може бути декороване нанесенням будь-яких зображень і візерунків. Можливо виконати зображень частковим матуванням скла. Також повноцінний кольоровій фотодрук.

Верхній несучий профіль системи – потужний, прямокутного перерізу товщиною 5 мм. На додаток до нього в системі є два типи литих алюмінієвих деталей – з розгалужуючими стрілками (правої і лівої) і радіусним поворотом на кут 90 градусів. Стрілки і кут використовуються для пристрою паркувальних зон. Крім того, кут дозволяє робити системи з поворотами. Якщо потрібно зробити систему з поворотом на кут менше 90 градусів або взагалі радіусу, можна складати повороти і радіуси з заздалегідь вирізаних сегментів несучого профілю. Важливо, щоб кут сполучення сусідніх частин був не менший 155-160 градусів, інакше каретка НЕ буде коректно проходити кут.

Стрілки зсередини мають направляючий виступ, по якому проїжджають верхні два направляючі ролики каретки, заходячи в поворот. Каретки на кожній зсувний стулці ставляться розгорнутими в різні боки направляючими роликами. Це дозволить, наприклад, передній каретці стулки потрапити через розгалужуючу стрілку в паркувальну зону, а задній минути стрілку не заходячи в неї, продовжуючи рух по основній гілці профілю. Це дозволяє системі працювати чітко, не потрібно піклуватися про те, куди який ролик повинен потрапити – вони самостійноі стануть на свої місця.

Систему FLOPPY можливо зібрати з різними варіантами парковки стулок. Можна робити звичайну поперечну парковку, можна робити парковку поздовжню, а також більш складні варіанти. Не всі типи парковки виявляються можливими, часто обмеження виникають через вищезгаданого алгоритму заходу кареток в стрілку, де напрямок руху визначається стороною, якій спочатку була повернута роликова каретка, тому системи FLOPPY складної форми вимагають ретельного продумування на етапі проектування, найкраще – створення попереднього креслення.

Наші консультанти готові надавати нашим дилерам і переробникам підтримку при розрахунку та кресленні конструкцій.

  • відсутність порога
  • надійна, перевірена часом фурнітура з антикорозійних матеріалів
  • можливість облаштування парковки для стулок як біля ходової двері так і з протилежного сторно
    стулки висотою до 3000мм і вагою до 80 кг
  • прекрасно підходить як для облаштування зовнішнього скління так і виготовлення внутрішніх
  • перегородок приміщень з поділом зон для відпочинку та роботи.

Закрити

Форма прорахунку


такні


З установкою