ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Вікналенд Б58

Замовити та отримати знижку

металопластикові вікна вікналенд б58Український виробник «Вікналенд» представляє серію Б58. Вона розроблена на основі європейської системи «Кьонінг А58». Випускають профіль для вікон в нашій країні, але на німецькому обладнанні і з використанням європейських наповнювачів.

Дана серія використовується для виготовлення металопластикових вікон житлових і промислових приміщень. Це можуть бути павільйони і громадські заклади, балкони, дачі, літні будинки, а інколи і квартири. Якщо ви маєте сумнів в доцільності вибору цього профілю, просто подзвоніть спеціалістам «Слайдор» і ми допоможемо вам визначитися.

Характеристики вікон Viknaland B58

Продукти серії Б58 мають 4 камери і П-подібне та замкнуте квадратне армування згідно статичних навантажень 1,5-2 мм. В залежності від задач з цими профілями у вікнах можна використовувати 1- і 2-камерні склопакети з максимальною товщиною до 32 мм. В якості фурнітури використовуються системи австрійського бренду Мако, з можливісттю виконання у протизламному варіанті з різним класом захисту
4 камери і стінки товщиною 2,8 мм забезпечують опір теплопередачі на рівні 0,804 м²х°C/Вт. Ці характеристики не дозволять похизуватися енергоефективністю, але для багатьох задач їх цілком вистачить.

Дизайн вікон «Вікналенд» Б58

Для втілення дизайнерських забаганок профілі металопластикових вікон можна ламінувати в будь-який колір. Висота рами / стулки – 63 і 70 / 79 мм відповідно.
Усі системи сертифіковані та відповідають вимогам ДСТУ. Їх термін експлуатації перевищує 35 років.

  1. Нестандартні рішення – завдяки підсиленому армуванню конструкції більш стійкі до навантажень.
  2. Колір – 30 видів ламінаційних плівок зі структурою деревини та без неї.
  3. Фурнітура Мако – лідер серед Європейських Брендів.
  4. Безпека – клас протизламності до RC2.
Профільна система Країна виробник Матеріал клас профілю Монтажна глибина, мм геометрія стулки  товщина армування, мм кількість контурів ущільнення максимальна товщина склопакету, мм фурнітура країна виробник колір Термін експлуатації не менше років
Вікналенд Б58 Україна ПВХ Б 58 пряма 1,4; 2 2 упорних 32 Мако Австрія 50 по каталогу Реноліт 35

Порівняти всі вікна

Розріз рами та стулки вікна Вікналенд Б58 Максимальні розміри стулок вікон Вікналенд Б58

Завантажити сертифікат Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

Завантажити сертифікат Протокол випробовувань

Закрити

Форма прорахунку


12345678