ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Salamander 2D

Замовити та отримати знижку

(RU)

1 висота

2 ширина

прорахувати

вікна саламандер 2дЦя економна трикамерна серія вікон являється прикладом з використанням класичного німецького профілю з глибиною монтажу в 60 мм. Вона чудово підходить для скління літніх і дачних будиночків, балконів квартир, павільйонів і громадських закладів.

Вікна Salamander 2D не можна віднести до енергозберігаючих. Але погодьтеся, далеко не завжди є потреба переплачувати за суперсучасні конструкції. Для багатьох випадків вистачить простих надійних вікон без прив’язки до їх енергоефективності. При цьому якість даних 3-камерних профілів гарантована використанням відбірних європейських матеріалів і сертифікованими виробництвами, що розташовані в Німеччині і Білорусії.

Характеристики вікон Salamander 2D

Конструкція профілю вікна має товсті зовнішні стінки (3 мм) та стальне армування внутрішніх камер, що значно покращує несучі можливості рами, стулки, імпосту. З даним профілем можна використовувати склопакети товщиною від 24 мм до 32 мм з будь-яким склом: протипожежним, звукоізоляційним, енергозберігаючим, антивандальним. Висока герметичність системи досягається завдяки подвійному ущільненню.
Ця лінійка випускається з 1999 року і досі не втратила своєї актуальності. Фірмова гарантія – до 15 років, а термін використання – 45 років!

Дизайн вікон Salamander 2D

Важливо підкреслити, що максимальна ширина однієї стулки може бути – 1400 мм, а площа – 1,9 м². Декілька типів геометрії профілю, класичні прямі та заокруглені форми надають профілю елегантності. Ламінація дозволяє обрати будь-який відтінок для вашого вікна і не хвилюватися, що колір вигорить. Загалом вся зовнішня поверхня профілю стійка до сонячних променів, бруду і навіть ударів.
Як неодмінне доповнення спеціалісти «Слайдор» рекомендують використовувати зручну і довговічну австрійську фурнітуру Мако у стандартному виконанні так і протизламному.

Переваги профільної системи Саламандер 2Д.

  1. Перевірина часом класична Європейська система.
  2. Підвищена міцність за рахунок товстих стінок профілю та армуванню 1,4 мм та 2 мм
  3. При необхідності стійкість до зламу RC2 з фурнітурою Мако.
  4. Великий термін експлуатації.
  5. Для обє’ктів з невисокими вимогами до теплоізоляції, але з максимальними до якості вікон.
Профільна система Країна виробник Матеріал клас профілю Монтажна глибина, мм геометрія стулки  товщина армування, мм кількість контурів ущільнення максимальна товщина склопакету, мм фурнітура країна виробник колір Термін експлуатації не менше років
Саламандер 2Д Білорусь ПВХ А 60 пряма або заокруглена 1,4; 2 2 упорних 32 Мако Австрія

любий по каталогу Саламандер

45

Порівняти всі вікна

Розріз рами та стулки вікна Саламандер 2D

Завантажити сертифікат ISO 9001 : 2015

Завантажити сертифікат ISO 9001 : 2015 (англійська)

Завантажити сертифікат IQNet (англійська)

Завантажити сертифікат Vinyl Plus 2018 (англійська)

Завантажити сертифікат відповідностіна ПВХ-профілі для вікон та дверей системи «SALAMANDER»

Закрити

Форма прорахунку


12345678