Перше і подекуди єдине питання яке цікавить людину якій потрібно встановити металопластикові двері в будинок, квартиру, офіс чи магазин. Частина відвідувачів нашого офісу готова вислухати і розібратись в чому ж дійсно різниця, і з чого складаються двері, а частина просто впевнена що з них готові здерти останнє, на їх погляд всі вхідні двері однакові, просто заробіток у кожної віконно-дверної компанії різний.
Чи є дійсно різниця між металопластиковими дверима і з чого складається їх вартість?
Всім вже відомо що вартість залежить від:
• кольору – білий або стандартний (ходовий) колір з імітацією структури деревини, чи більш вишуканий з широкої гами ламінаційних плівок, яких існує більше 300
• дизайну – мінімалістичний, чи більш оригінального з гнутими чи косими імпостами
• заповнення – термопанелі чи склопакети з прозорим, тонованим, гнутим, фрезерованим, інхрустованим склом, або вітражами.
Якщо взяти декілька вхідних металопластикових дверей від різних виробників в однаковому кольорі та конфігурації чи можуть вони відрізнятись у вартості?
Не тільки можуть, але і будуть. Тоді чому буде різниця?
Не будемо розглядати економічні та технологічні нюанси виробництва, хоча вони також мають свій значний вплив, давайте звернемо увагу на матеріали, яка між ними різниця і чи потрібно платити за них.
У кожної профільної системи є стулки шириною 90-96мм для балконних дверей, 104-105мм для невеликих вхідних дверей нескладної конфігурації та з невеликим навантаженням, в основному це двері у приватних будинках, більш просунуті системи пропонують стулки шириною 116-130мм вони чудово підходять для великих та складних дверей у тих самих приватних будинках та для ПВХ дверей громадських закладів. А вже на совісті виробника лежить де яку стулку використовувати і як вас про те інформувати.
Армування дуже важливий елемент. Гарно заармована рама рівномірно сприйме та передасть навантаження від ваги стулки на стіну, а якісне армування стулки не дасть профілю коробитись, гнутись, робитись «лижею» чи ще якоюсь незрозумілою формою, його завдання забезпечити рівномірне прилягання по всьому периметру контакту рами та стулки.
Поріг укомплектований розширювачем служитиме термомостом який розділить бетонну стяжку підлоги на зовнішню та внутрішню, в результаті підлога в зоні дверей зі сторони приміщення не буде промерзати та не викличе почуття дискомфорту.
Як же убезпечити себе при замовленні металопластикових дверей.
1. Вибір компанії – рекомендація знайомих, не завжди але все ж значущий фактор, просто бувають випадки коли як кажуть просто повезло з замовленням, досвід компанії та її персоналу у даній сфері, наявність власного комплексу послуг це обслуговування в офісі, доступність керівництва для простого клієнта, спеціалізованої доставки, власної монтажної та ремонтної бригади. Оформлення замовлення на коліні замірника, або в необладнаному взірцями офісі, доставка ваших дверей на багажнику легкового автомобіля «зальотних» монтажників передбачає сумнівні перспективи.
2. Оформлення замовлення у письмовій формі де вказано детальну специфікацію основних матеріалів і до речі не забувайте самі з нею ознайомитись, якщо щось не зрозуміло запитуйте у менеджера з продажу, кваліфікований спеціаліст завжди вам надасть доступну та вичерпну інформацію. Немає специфікації – немає відповідальності за конструктивні елементи ваших дверей.
3. Гарантійні зобов’язання які вказані у договорі, або окремому бланці.
4. Наявність техкарти (інструкції) по обслуговуванню, комплекту для догляду за металопластиковими дверима дає бонус фірмі в яку ви звернулись.
5. Також перед оформленням замовлення можете звернутись до постачальника продукції чи матеріалів якими хизується компанія на випадок чи вони взагалі знайомі, та чи буде іменитий бренд рекомендувати саме цю компанію.