ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Скільки коштують у вас двері?

Перше і подекуди єдине питання яке цікавить людину якій потрібно встановити металопластикові двері в будинок, квартиру, офіс чи магазин. Частина відвідувачів нашого офісу готова вислухати і розібратись в чому ж дійсно різниця, і з чого складаються двері, а частина просто впевнена що з них готові здерти останнє, на їх погляд всі вхідні двері однакові, просто заробіток у кожної віконно-дверної компанії різний.
Чи є дійсно різниця між металопластиковими дверима і з чого складається їх вартість?

Всім вже відомо що вартість залежить від:
кольору – білий або стандартний (ходовий) колір з імітацією структури деревини, чи більш вишуканий з широкої гами ламінаційних плівок, яких існує більше 300
дизайну – мінімалістичний, чи більш оригінального з гнутими чи косими імпостами
заповнення – термопанелі чи склопакети з прозорим, тонованим, гнутим, фрезерованим, інхрустованим склом, або вітражами.

Якщо взяти декілька вхідних металопластикових дверей від різних виробників в однаковому кольорі та конфігурації чи можуть вони відрізнятись у вартості?

Не тільки можуть, але і будуть. Тоді чому буде різниця?

Не будемо розглядати економічні та технологічні нюанси виробництва, хоча вони також мають свій значний вплив, давайте звернемо увагу на матеріали, яка між ними різниця і чи потрібно платити за них.

Профіль для дверної стулки від 96 до 130мм та для порівняння одна віконна1. ПВХ профіль – окрім різниці між брендами є ще різниця у серії та габаритних розмірах, кожний з яких підходить для певної конструкції.

У кожної профільної системи є стулки шириною 90-96мм для балконних дверей, 104-105мм для невеликих вхідних дверей нескладної конфігурації та з невеликим навантаженням, в основному це двері у приватних будинках, більш просунуті системи пропонують стулки шириною 116-130мм вони чудово підходять для великих та складних дверей у тих самих приватних будинках та для ПВХ дверей громадських закладів. А вже на совісті виробника лежить де яку стулку використовувати і як вас про те інформувати.


Квадратне армування рами металопластикових дверей  товщиною 2мм2. Армування – підсилювач, каркас пластику.  У вхідних дверях воно мало б бути товщиною 2мм, в рамі квадратного перерізу, в стулці в залежності від конструкції квадратної , П-подібної чи складної форми. Так склалось що в бюджетному сегменті де першорговим фактором все ж залишається вартість виробу всі виробники використовують П-подібне армування товщиною до 1,4мм, і насправді в деяких випадках це не шкодить дверям, до прикладу це невеликі габарити, колір який в більшій мірі відбиває сонячні промені, місце та якість установки.

Армування дуже важливий елемент. Гарно заармована рама рівномірно сприйме та передасть навантаження від ваги стулки на стіну, а якісне армування стулки не дасть профілю коробитись, гнутись, робитись «лижею» чи ще якоюсь незрозумілою формою, його завдання забезпечити рівномірне прилягання по всьому периметру контакту рами та стулки.


Дверні петлі 1. Шурінг 160кг Хром, 2. Шурінг 120кг, 3. бюджетна пеля Елефант ніби на 80кгДверні замки Мако відрізняються підвійним язичком для безшумного закривання та протизламними цапфами у базовій комплектації3. Фурнітура – петлі та замки. Якщо на профілі та армуванні максимальна різниця у вартості між економ та якісним варіантом може коливатись у двічі, то на дверних петлях та замках вона відрізняється у п’ятеро, і повірте різниця у якості така сама. Існують дверні петлі які просто не піддаються регулюванню, і які взагалі краще не чіпати. Тому петлі мають бути виготовлені з міцних матеріалів, відповідати навантаженням, мати достатній діапазон регулювань, замки повинні мати високу циклічність відкривань, гарну корозійну та протизламну стійкість, дуже зручно коли є безшумне чи автозакривання. З досвіду – якісна фурнітура без обслуговування, та при експлуатації в «жорстких» умовах прослужить як мінімум п’ять років, згідний це не багато, але вона все ж просто механізм який при своєчасному обслуговуванні та догляді не підведе вас на протязі декількох десятків років.


Зєднання порогу з рамою за допомогою металевого зєднувача та гумовою прокладкою. Поріг для облаштування терморозриву бетонної підлоги3. Інша комплектація така як поріг з термомостом чи без нього, високий, низький, з’єднувачі порогу та рами пластикові, сталеві, з ущільнювачем чи без нього, підсилювачі зварних зєднань, розширювачі рами та порогу, додаткові ущільнювачі та інше. Через які ваші двері не будуть продуватись, промерзати.

Поріг укомплектований розширювачем служитиме термомостом який розділить бетонну стяжку підлоги на зовнішню та внутрішню, в результаті підлога в зоні дверей зі сторони приміщення не буде промерзати та не викличе почуття дискомфорту.


Як же убезпечити себе при замовленні металопластикових дверей.

1. Вибір компанії – рекомендація знайомих, не завжди але все ж значущий фактор, просто бувають випадки коли як кажуть просто повезло з замовленням, досвід компанії та її персоналу у даній сфері, наявність власного комплексу послуг це обслуговування в офісі, доступність керівництва для простого клієнта, спеціалізованої доставки, власної монтажної та ремонтної бригади. Оформлення замовлення на коліні замірника, або в необладнаному взірцями офісі, доставка ваших дверей на багажнику легкового автомобіля «зальотних» монтажників передбачає сумнівні перспективи.
2. Оформлення замовлення у письмовій формі де вказано детальну специфікацію основних матеріалів і до речі не забувайте самі з нею ознайомитись, якщо щось не зрозуміло запитуйте у менеджера з продажу, кваліфікований спеціаліст завжди вам надасть доступну та вичерпну інформацію. Немає специфікації – немає відповідальності за конструктивні елементи ваших дверей. 
3. Гарантійні зобов’язання які вказані у договорі, або окремому бланці.
4. Наявність техкарти (інструкції) по обслуговуванню, комплекту для догляду за металопластиковими дверима дає бонус фірмі в яку ви звернулись.
5. Також перед оформленням замовлення можете звернутись до постачальника продукції чи матеріалів якими хизується компанія на випадок чи вони взагалі знайомі, та чи буде іменитий бренд рекомендувати саме цю компанію.