ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Salamander – вибір споживача 2018року!

Шановна дружня українська Родино виробників металопластикових вікон та дверей SALAMANDER, вельмишановні наші клієнти!

Із пречудовим настроєм, гордістю й натхненням ми завершили перше півріччя 2019 року адже ПРИЙШЛО Й НА НАШУ СПІЛЬНУ ЗЕЛЕНО-СНІЖНО-БІЛУ ВУЛИЦЮ СВЯТО!
На двадцятім році присутності ВІКОН SALAMANDER в Україні (з 1999 року)  ми з вами разом отримали офіційне визнання й високу нагороду в своїй державі! Відтепер мова йде не лише про позитивні відгуки наших задоволених клієнтів, схвальні рекомендації та нашу сніжно-білу репутацію на ринку України та Європи – від сьогодні ми з Вами володіємо цілком матеріальною й конкретною пожиттєвою відзнакою! Компанію «Саламандер Індустрі Продукте Україна» (торгівельна марка «SALAMANDER») нагороджено золотою статус-медаллю «ВИБІР СПОЖИВАЧА 2018» із відповідним Національним сертифікатом та занесено до національного реєстру найкращих постачальників товарів і послуг в Україні.

 Це високостатусна нагорода Всеукраїнського галузево-аналітичного центру, що базується на експертній оцінці фінансово-економічних показників українських підприємств, пізнаваності та популярності торгівельної марки серед споживачів, глибокій ринковій аналітиці, високоякісній продукції. Дане досягнення підкреслює високу якість роботи компанії та її партнерів. Відзнака «ВИБІР СПОЖИВАЧА 2018» засвідчує нашим спільним клієнтам та партнерам високу якість і надійність нашого пакету послуг та їх пріоритетність до вибору! Потрапивши до реєстру кращих постачальників, ми з Вами водночас багатократно підвищили престиж, імідж та довіру до нашої спільної торгової марки – «ВІКНА SALAMANDER».

Висловлюю безмежну сердечну подяку кожному, бо цю нагороду здобував та отримав
кожен із нас і внесок кожного – неоціненний, адже саме Ви, шановне Товариство, шановна родино
SALAMANDER, свою щоденною кропіткою працею, своєю непідробно палкою любов’ю до бренду
«SALAMANDER» та своєю високою якістю кінцевого продукту – «ВІКОН SALAMANDER» – разом із
компетентним сервісом і професійним пакетом послуг створили усі передумови для сьогоднішнього нашого тріумфу!

Хтось йшов до нього пліч-о-пліч з нами усього лиш рік, хтось п’ять, хтось десять, а хтось і усі двадцять років присутності «ВІКОН SALAMANDER» в Україні.

Тож святкуємо РАЗОМ, бо маємо право і гідні того!

Директор Саламандер Індустрі Продукте Україна

Гончарук Сергій