ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Обробка дзвінківпн-пт: 9:00 -19:00сб: 10:00 - 14:00нд - вихідний
або заповніть форму і ми Вам передзвонимо
Епсілон Комфорт

Замовити та отримати знижку

вікна епсілон комфортЕпсілон Комфорт – це бюджетна 4-камерна серія вікон від української компанії, що має 25-річний досвід проектування і виробництва.

Спеціалісти «Слайдор» рекомендують розглядати цю лінійку для вирішення задач, які не потребують високих показників енергоефективності. Це можуть бути балкони, дачі і літні будиночки, промислові об’єкти, торгові павільйони. В деяких випадках ці профілі можна застосовувати в квартирах і громадських закладах.

Характеристики вікон Епсілон Комфорт

4 камери профілю і невелика монтажна глибина (58 мм) дозволяють використовувати моноскло, або склопакет. При цьому його мінімальна товщина – 24 мм, а максимальна – 32 мм. Зовнішні стінки відносять до класу В.

Дану серію можна віднести до недорогих, але якісних. Головне – правильно зіставити ваші задачі і можливості конструкції. В деяких випадках цілком доцільно не переплачувати за інноваційні технології і матеріали. А так, лінійка продумана до дрібниць. Взяти той же дренажний ухил 2°. Він відповідає за те, щоб відвести дощову і талу воду з внутрішньої частини профіля.

Зовнішній вигляд вікон Epsilon Comfort

По замовчанню віконні блоки випускають у білому кольорі. За бажанням можна замовити ламінацію плівкою в антрациті, або 4 варіації на тему дерева: золотий і темний дуб, горіх, махагон. Ущільнювачі класу TPV пропонують в сірому і чорному кольорі.

Фурнітура може бути вітчизняного виробництва від бренду Axor Industry, або ж мати німецьке коріння – фірма Siegenia-Aubi KG.

 

  1. Недорогі вікна з покращеними характеристиками – 4-х камерний профіль з П-подібним армуванням 1,4 мм
  2. Фурнітура на вибір: Аксор (Україна), Зігенія (Німеччина).
  3. Для приміщень з невисокими вимогами до енергозбереження.
  4. Колір – білий, дуб золотий, дуб темний, горіх, махонь, антрацит.
Профільна система Країна виробник Матеріал клас профілю Монтажна глибина, мм геометрія стулки  товщина армування, мм кількість контурів ущільнення максимальна товщина склопакету, мм фурнітура країна виробник колір Термін експлуатації не менше років
Епсілон Комфорт Україна ПВХ Б 58 пряма 1,4 2 упорних 32 Аксор Україна, Зігенія Німеччина пять основних 35

Порівняти всі вікна

Розріз рами та стулки вікна Епсілон Комфорт з однокамерним склопакетом та розширювачем Розріз рами та стулки вікна Епсілон Комфорт з двокамерним склопакетом

Закрити

Форма прорахунку


12345678